Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszteles. Ket tesztet...

Lh teszteles. Ket tesztet hasznaltam. Tapasztalat. Van valaki aki nem varja a kozeljovoben?

Figyelt kérdés

Vettem egy expect lh nevu tesztet. 4db volt benne. 3-nal volt ket csik az egyiknel egy se.

Nem volt egyszeru kitalalni hogy is van mert a kontroll csik is nagOn halvany volt. Utana meg a 4. Teszt hibas volt. Szoval talan sikerult eltalalni az ovut talan nem. Mivel olvastam hogy mindig ketcsikos az lh teszt ezert az elvileg ovu utan vagyok 7 nappal kb. Kivancsisagbol vettem.egy facelle lh tesztet. (Megjegyzes 5dbos, vizeletsugaras. Nem azik el egyertelmu kontroll csikkal. ) Halvany a teszt csik , ami azt jelenti hogy negativ. (A sok hcg tesztem utan olyan furcsa , hogy ez mindig "pozi") Szoval varom vagy nem varom a mensi kozelettet hogy meglassam erdemes-e belefektetni az ovu tesztekbe. Erdekes hogy ma szurkalt erosen lent a hasam. Na majd jovohet szerdan kiderul hogy jon-e a marha pontos mensim vagy sem. Remelem van akinek segitettem. Tobbet soha nem vennek expect ovu tesztet. De ez a facelle hcg es lh tesztbol is 5* mert egyertelmu.



2018. szept. 18. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Expertel én is igy jártam. Konkrétan sírtam. Penzkidobás volt.

Neten rendelem (jófogás) 70Ft-os lh teszt. Tökéletesen mutatja az ovulációt.

2018. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És szurkolok( ez lemaradt) 😊
2018. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szurkolok, de én vateráról rendeltem inkább (david tesztet). Kb 40 db volt postával 5000ft. Kiválóan mutatott mindent és nem sajnáltam hamar kezdeni a tesztelést. (27-32 napos ciklusaim voltak)

Tesztelni elvileg addig kell míg pozitív teszt utáni első negatív naphoz érsz. Ott van az ovud.

2018. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen. Csak ez az expect annyira erthetetlen volt sajnos.

Ti mikorra nem varjatok? Koszi a drukkot. 😀

2018. szept. 19. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:

En ebben a honapban hasznaltam eloszor ovu tesztet. A ciklusaim 30-32 nap kozott van es volt nagy meglepetes mikor a 13napra jott ki hogy ovulalok.

Most szombatra nem varom, de szerintem megjon, mert eleg sokat gorcsolok es faj a hasam is.

Drukkolok, minel tobb pozi tesztet kivanok mindenkinek!

2018. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi. Neked is. En jovohet szerdara nem varom. Drukk mindenkinek. 😉😉
2018. szept. 19. 11:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasna. Azota 6. Honapban vagyok. Ja es a facelle ovus es terhes tesztje a legjobb!!
2019. jan. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!