Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tapasztaltatok? Akik...

Mit tapasztaltatok? Akik ikreket várnak egyből erős pozitívat teszteltetek?

Figyelt kérdés
Az esedékes menzesz napján csináltam tesztet és erősebb lett a hcg-t jelző csík mint a kontroll vonal. Jelenthet ez többes terhességet?
2018. nov. 25. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű. Egy babával is lehet bőven erősebb a kontrollnál. És ikreknél is lehet alig látható. Attól függ mikor tesztelsz a megfoganáshoz képest, mennyi Hcg tudott addig termelődni.

De igy a válasz az hogy nem. De lehet neked az van, de ne számolj rá csak mert erősebb a csíkod a kontrollnál.

2018. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem ikerterhesség volt, igaz, missed abbal végződött. Ott a nemvárt napján halvány pozitív tesztem volt csak, és baromi lassan erősödött.

Második terhesség egy baba, már a nemvárt előtt 3 nappal pozitív volt a teszt, aznapra erős, kb egyforma csíkok.

Harmadik terhesség szintén egy baba, nemvárt előtt 5 nappal halvány pozitív teszt, nemvárt napján erősebb, mint a kontroll csík.

Szóval nekem pont az ikreknél volt a leggyengébb a teszt, bár az a terhesség nem is fejlődött túl sokáig.

2018. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyes terhességemnél a 15. Dpo-n alig látszott valami, az ikreknél szép erős pozitív volt a 14 Dpo-n. Ugyanolyan Facelle vizeletsugaras tesztet használtam mindkétszer.


De ahogy fentebb is írják, a teszcsík erősségéből nem lehet, nem szabad semmilyen következtetést levonni! A HCG mennyisége ugyan abban a terhességi korban iszonyú nagy eltéréseket mutat, lehet, hogy valakinek egy babával háromszor annyi HCG választódik ki a pisijében, mint másnak kettővel, annyira hatalmas a tól-ig intervallum koraterhességben.

2018. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat számít a teszt. Én x-epil tesztel teszteltem, és nemvrnemvrt után egy héttel is iszonyat halvány volt. Pedig ikreket vártam.

Lombikos vagyok, sokat hallgattam a közponzban a vérvétel eredményeket a lányoktól. Nagyon változó. Van akinek már az elején több ezer volt a hcg, egy babával, míg másnak kettővel vagy hárommal.

Viszont jó eséllyel az ikrek hamar kimutathatóak. Persze van aki 12.hétben tudja meg :-) majd az orvos az első uh után többez fog tudni mondani.

2018. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ikrekkel a memvart napján délután erős pozitív volt. Előző terhessegemnel csak később teszteltem, úgyhogy ott nem tudom milyen lett volna a teszt a nemvart napján
2018. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En a nem vart elott egy nappal delutani vizeletbol egy babaval eros pozitivat teszteltem.
2018. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen csak azért merült fel bennem a kérdés mert áprilisban és most is ugyan azt a márkájú tesztet használtam és kb hasonló ciklusnapon. Igaz, az a terhesség megszakadt a 11. héten de halványabb volt a mostanihoz képest. Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2018. nov. 26. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt erősebb az ikreknél, mint az egyes terhességemnél, sőt, az egyesnél gyorsabban erősödött. Ugyanolyan tesztet használtam mindkettőnél, Facelle vizeletsugaras.
2018. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!