Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1, max 2 mp-ig tartó erős...

1, max 2 mp-ig tartó erős szúró fájdalom a méhben 19 hetesen - tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

19 hetes kismama vagyok, első gyermekem lesz, nem tudom, hogy mely fájdalom számít normálisnak, és mikor kéne "lépni". Most az elmúlt másfél órában többször is volt 1-2 mp-ig tartó erős nyilalló fájdalom egészen lent, középen. (Nem a hüvelybemenethez sugárzó, korábban volt olyan is, hanem ott érzem, ahol a baba van.) Kb. egy hete érzem a baba mozgását amúgy, ma de. is mozgott, úgyhogy nem azon izgulok, hogy ne lenne szívhangja, csak hogy ez a erős nyilalló fájdalom mennyire normális? Nem görcsszerű, amint elmúlik az az 1-2 mp, semmmi fájdalmat nem érzek, csak arra az egy-két mp-re, de már vagy 8x megismétlődött. (Amúgy egész nap fekszem, mert közben torokgyulladásom van, lázam nincs, de szóval nyugalmi állapotban érzem ezeket a fájdalmakat.) Volt másnak is ilyen ebben az időszakban? Mi lett végül, mi okozta ezt?

Köszönöm!



2018. jún. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! én is 19 hetes vagyok,ilyet tapasztaltam a 15.héten,és ma ;) amikor pitit megfeszült a hasizmom (épp le akartam feküdi,vagy fekve megfordulni). olyan érzés volt mindta valaki kést szurna a hasamba. ez rögtön elmulik ahogy visszafekszem.gondolom,pont ott van a baba (ikres vagyok),és ezért lehet talán... de eddig még minden ok :) te is ilyesmi érzésre gondolsz?
2018. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem olyan, ilyen 1 mp-es "késszúrás" a hasam alsó felén. Kb. egy másfél órája vettem be magne B6-ot, azóta is érzek pár percenként ugyanilyen rövid szurkálást, de nem olyan "megpattanok a fájdalomtól" kategória már, hanem picit tompább, gondolom a magne B6 miatt.
2018. jún. 2. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,én is kiáltottam egy picit-fájt is,meg megijed az embert,mert váratlanul jön. szerintem pont ott van a baba ilyenkor,és kevés a hely.. fogalmam sincs. én is fel akartam tenni ma egy ilyen kérdést,de látom ezzel nem vagyok egyedül. :) azóta is mozgolodnak,ugyhogy minden rendben.nálad is biztos :)
2018. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg szerintem nőnek, nyúlnak odabent a dolgok
2018. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legyen igazad. :) Nekem délután (tegnap) még folytatódott ez egy ideig, aztán estére elmúlt. Szerdára amúgy is van időpontom ultrahangra, ha addig ez nem jön elő újra, igyekszem nem idegesíteni magam rajta, reméljük a legjobbakat.
2018. jún. 3. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
és? minden rendben..?
2018. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, hála Istennek :) Arra az orvos nem válaszolt, hogy mitől van, sőt arra sem, hogy ez a fajta fájdalom jelent-e gondot, de pont voltam ultrahangon, mert akkorra volt időpontom, és ott rendben találták a babánál a dolgokat.
2018. jún. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!