Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhalt terhesseg eseten es...

Elhalt terhesseg eseten es erosodik a masodik vonal (tesztcsik) a hcg teszten?

Figyelt kérdés
Nagyon halvany az elso tesztem, de nist erosodik, felek, mert az elso terhessegem vetelessel vegzodott, de ott csak egy tesztet hasznaltam el.
2018. nov. 26. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem erosodott, de nagyon lassan, majdnem 2 het kellett, hogy szinte olyan eros legyen, mint a kontrollcsik. Ne idegeskedj, az nem segit :)
2018. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egy bizonyos szintig igen, mert a hcg koncentráció nem követi olyan hirtelen az eseményeket, idő kell mire kiürül a szervezetből. De próbálj megnyugodni, és pozitív dolgokra koncentrálni. Miért történne kétszer ugyanaz!
2018. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, mint az elsőnek, erős lett, de nagyon lassan. Viszont egyszer történt meg, aztán simán kihordtam egy terhességet, most pedig már lassan 33 hetes vagyok, ezúttal sem volt gond. Tudom, hogy félsz, de semmi okod azt gondolni, hogy megint baj lesz :)
2018. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remelem igazatok van es ketszer nem tortenhet meg, csak pozitivan, koszonom! :)
2018. nov. 26. 11:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem maradt meg ez a terhesseg...
2019. jún. 6. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:
:(
2019. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!