Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan használjátok a predicto...

Hogyan használjátok a predictor earlyt? Van különbség az eredmény pontosságában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy tudom lehet mártogatós és vizeletsugaras tesztként is használni. Melyik a pontosabb?


Továbbá a gyakorlatban mennyire gyakran esik meg, hogy egy ennyire érzékeny teszt nem mutatja a terhességet és baba van?

Értem én, hogy nem egyforma két szervezet sem, de mégis mennyire valószínű ez? Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?


2018. nov. 26. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig mártogatósan használtam, sose volt fals az eredménye. Mikor nem voltam terhes, nem volt rajta semmi, mikor terhes voltam, 4 nappal a mensi előtt kimutatta.
2018. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vizeletsugarasan használtam tegnap reggel, holnap kellene megjönnie a nem vártnak,,de erős pozitívat teszteltem!!
2018. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)


Hányadik dpo?

2018. nov. 26. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem halvany pozitív volt időn belül másnap negatív utána negatív utána megint pozitív utána negatív-- ezek mellett minden más teszt negatív... Úgy hogy sztem egy rakat ....
2018. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél 5 nappal a nem várt előtt pozitívat mutatott, bár halványan. Én vizeletsugaras formában használtam. (Amikor nem voltam terhes, nem mutatott semmit, sztem nagyon megbízható.)
2018. nov. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!