Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késésnek számítsam vagy még ne?

Késésnek számítsam vagy még ne?

Figyelt kérdés

Altalaban 25-28napra szokott megjonni.az utobbi idobent 25naponta jott meg.babat szeretnenk tehat ovulaciokor es elotte is egyutt voltunk az ovulacio 16-17lehetett valamikor.De en a 17.ere gondolok biztosra.

2napja kellett volna megjonnie ha 25napos ciklusaimat szamolom .de ugy vagyok vele hogy tegnap is megjohetett volna de ma az utolso nap(28.)holnaptol szamitsam a kesest vagy mar akkor 2 napja kesik?3-4havonta szokott hosszabb ciklusom lenni de az is 28napos.es az oktoberben volt.Ha vissza nezem az eddigi 1eves ciklusom akkor mindig 25-26naponts jott mega leghosszabb ciklus 28napos volt.

Bocsi a sok badarsagot amit ide firkantok a kerdesem az lenne hogy mikor teszteljek?a hetfoi napra gondoltam ha addig nem jon meg.(remelem nem is fog.)

Tunetek tudom hogy ilyenkor nincsenek de en azt vettem eszre hogy 1 hete mar nagyon sokat jarok pisilni.es picit szorulasom is van,jon a gyomorsavam estenkent,mellfajdalmam de csak enyhen.es napok ota szurkal az alhasam percekig,felpuffadt erzesem is van.bar az mensi elott is szokott.

Koszonom a valaszokat.


2018. nov. 30. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, tesztelhetsz ma is. Ha sikerült már meg fogja mutatni. Max hétfőn ismételsz, ha addig sem jön meg. Gyomorsav, szorulás, hasszurkálás nálam a második és harmadik trimeszterben jött elő, de más ismerősöknél is így volt. Egy kicsit rá vagy pörögve. Szú-szá, nyugi.
2018. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha 17-én volt ovud ahhoz képest nem is késik.

17+14

Ha jól értelmeztem a kérdésedet.

Tesztelj max 1-jén.

2018. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem 14 nap a luteralis fazisom az a baj..
2018. nov. 30. 08:32
 4/14 anonim ***** válasza:

Mennyi?

Ha nagyon rövid az nem jó.

Akkor elméletileg 28-án már meg kellett volna jönnie??Jól értem?

Biztos az ovu napja és a luteális fázis hossza??

2018. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen 28.-án.naptárba feljegyzem mindig.11-12napos a lutealis fazisom...de viszont az is a pakliban van hogy ugye minden ciklus mas es kitudja mondjuk kesik 1-2napot.viszont stressz most nagyban elkerul mivel munka nelkuli lettem igy a telre van idom az ithoni dolgokkal torodni,napi rutinom kb abbol all hogy hazimunkat vegzek fozok es ha minden kesz filmezek.pihenos es nem megerolteto..majd csak februarba kezdek a munkahelyemen addig meg van idom magamra.
2018. nov. 30. 09:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,az ovu napja biztos.16.an reggel kezdett szurkalni a jobb petefeszkem volt egeszen 17.e estig tartott elegge erosen megereztem.(nem faztam fel mert az mas erzes)17.en ossze bujtunk masnapra mar nem volt szurkalas semmi.azert gondolom hogy 17.e volt.de ha 16 volt az is pont idealis mert 14.en is egyutt voltunk
2018. nov. 30. 09:12
 7/14 anonim ***** válasza:
A luteális fázis hossza állandó hosszú.Na vagy 11 nap vagy 12 nap.Nincs olyan ,hogy egyik ciklusba ennyi a másikban meg más a hossz.Ha jól emlékszem 12-16 nap a normális.
2018. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na most neztem meg igazad van.es 13 nap a lutealis fazisom..valamit elszamolgattam de most kb vissza neztem fel evet es mindenhol 13nap volt.szoval akkor a mai nap a 13dpo vagyis holnap kellene hogy megjojjon?de akkor az mar 29napos ciklus.nekem sosem volt olyan.mindig 25-max 28nap ig jon meg.de inkabb 26.napra mindig...nem ertem ezt az egeszet mar kicsit bele kavarodtam..
2018. nov. 30. 10:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Ma kellene megjönnie .

Az ovud volt később így később is fog megjönni.17 -én volt ovud + 13 nap =30-dika.

Az ovu ideje változhat később is lehet.

2018. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg tesztelj.Holnap reggel.
2018. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!