Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a helyzet, hogy már egy...

Az a helyzet, hogy már egy hónapja nem jött meg a menstruációm és csináltattam terhességi tesztet, de negatív lett. Milyen más oka lehet még egy ilyen hosszan tartó késésnek a terhességen kívül?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok minden! Hormonprobléma például!
2015. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Még annyival kiegészíteném a leírtakat, hogy már 19 éves vagyok és azelőtt mindig időben megjött, maximum egy, vagy két nap eltéréssel.
2015. ápr. 28. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ciszta pl.
2015. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? ha már hónapok óta nem jött meg én már rég elmentem volna (sőt most voltam emiatt).
2015. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
prividre válaszolva azt mondta az orvos,hogy csinál ilyet a szervezet, problémát nem talált ,majd meg fog jönni.De é az első kimaradás után mentem, mivel neked hónapok óta nem jött meg valószínű más probléma áll a a háttérben amit mindenképpen ki kell vizsgálni.
2015. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mindenképpen elmegyek az orvoshoz. Köszi a választ. :)
2015. ápr. 29. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de hol olvastátok hogy már hónapok óta nem jött meg neki?

Azt írta, hogy egy hónapja!!!! Annak viszont valószínűleg semmi különös oka nincs.

Talán stessz, de akár az időjárás is lehet. Fura dolgokat produkál néha test.

De egy hónap kimaradás nem a világ vége. Nekem is előfordul. Sőt nekem baromi hosszú ciklusaim vannak. Van hogy 31 napra jön meg de van(volt) hogy 52.

És nincs semmi bajom. Voltam orvosnál.

Szóval nem kell megijedni. Pláne ha a teszt is negatív.

De ha nagyon aggódsz akkor vizsgáltasd ki magad és megnyugszol. :)

2015. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!