Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Művi meddővé tételének feltétele?

Művi meddővé tételének feltétele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 3. terhességem után szeretném elköttetni magamat.

Császár lesz (az első kettő is az volt) és így akkor megcsináltatnám.

Viszont nem leszek 35 éves.

Így is megcsinálják? Trombózisra való hajlam miatt vérhígitót kell szúrnom a terhesség alatt és fogamzásgátlót sem szedhetek.

Az orvosnál csak a 12. hét után szeretném mondani. Tudom, hogy 2x kell nyilatkozni. Fél év múlva újra.

Így van esély rá, hogy megcsinálják?

Valakinek volt ilyen műtétje?

Biztos, hogy nem szeretnénk háromnál több babát, de ezzel mégiscsak meddő leszek, így lelki oldalról is érdekelne.

Köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 30. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 gyereket ha szültél megcsinálják a korodtól függetlenül.
2018. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

3. után semmi.


Amúgy meg, pénz beszél, kutyaszar táncol!

2018. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most márciusban lesz a harmadik császárom, 33 éves leszek akkor. Azt mondta a doki, hogy a császár napján alá kell írnom egy papírt.... Ennyi az egész.
2018. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32 éves voltam a 3. gyereknél, és mivel korábban jött, nem volt meg a fél év végül, írattak velem egy visszadátumozott papírt, és megcsinálták az elkötést.
2018. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Három gyerek után már megcsinálják. Az első szándéknyilatkozat után 6 hónappal csinálják meg. Nem tudom,hogy kórházfüggő-e,de nálunk fizetni kell érte. 90.000.-
2018. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. császárom lesz májusban, megcsinálják műtét közben. Nem kell érte fizetni. 7 hetesen kaptam az első nyilatkozatot, 32 hetesen kell kérnem egy másikat, amit a műtét napján kell odaadnom.

Feltételek: 3 vagy több gyerek, vagy 35 éves kor betöltése vagy egészségügyi okok.

2018. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,simán megcsinálják. Egyik ismerősöm felesége is 3 császár után a 3. császárnál műtét közben elkötötték, nem volt még 35 éves.
2018. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Én a helyedben nem tenném..

Nekem van 2 nevelt gyerekem a férjemvolt kapcsolatából. Mi neveljük őket életvitel szerűen valamint van egy saját lassan 2 éves fiam. Jelenleg 7 hetes terhes vagyok és reméljük minden rendben lesz. De én nekem soha nem fordult meg a fejemben. Gondolj arra hogy lehet szeretnél még csak később. Nem tudom mekkora lelki traumát okozna ha ezt megcsináltatnád. Elég fiatal vagy még. Igaz én is 25 vagyok de én ilyet nem vállalnék be mert én tudom hogy lehet később még egy ötödik gyereket is bevállalnék. Mondjuk ezt embere válovatja...

2018. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!