Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így jó az esélyem a terhességre?

Így jó az esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Biztos unjátok az efféle kérdéseket...

26 éves vagyok, egy éve próbálkozunk férjemmel. Nagyon vágyunk egy babára... A ciklusom elég furi: 30-35 naponta jon meg. Van egy mobilos applikáció, azon látom, cirka, hogyan jön meg, illetve, kb mikor van peteérésem. Szerintem viszonylag pontos, mert feszülnek a melleim, alhasi fájdalmat tapasztalok a "termékeny időszakban". Pont ilyenben vagyok épp, és 2 naponta szeretkezünk, hogy a kis fickók is teljesítőképesek legyenek. Ez egy jó módszer?

Már félek szinte, hogy meg fog jönni (nagyon rosszul vagyok tőle).

Van saját házunk már (pont a kicsi miatt vettünk, hogy fix egzisztenciába születhessen), dolgozunk mind a ketten és a család is támogat bennünket, ha kell. Szívesen vigyáznak rá, segítenek, mert már ők is nagyon várják. Amugy 8 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve vagyunk házasok.

Ha van tippetek, szívesen meghallgatom!


Köszönöm szépen!

Legyen szép napotok!



2018. dec. 3. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Amíg görcsölsz rajta, nemigazán fog sikerülni.


Én is 8 hónapig rágódtam.. Majd mikor elengedtem a témát, sikerült.

Ha feszülsz, nemsikerül.

Viszont szedj sima folsavat. Nekem segített

2018. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik applikaciot hasznalod?!
2018. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz nem rágódni rajta... De igazad van. Folsavat meg nézek a patikában, köszönöm!


Az a neve, jogy "Naptáram". Rózsaszín könyvecske a jele egy virággal rajta. :)

2018. dec. 3. 14:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen menzesznel erdemes ovutesztelni....
2018. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az egy év hosszú idő, ha még csak 26 éves vagy. Ilyen korban átlag 6 hónap alatt össze szokott jönni. Azért 12 sikertelen ciklus után már nem ártani minimum ovulációs tesztet is használni, és orvoshoz menni meddőségi kivizsgálásra. Persze, ha úgy érzed, ráértek még évekig, az megint más dolog. De egy ponton túl ez már eléggé árt az ember lelkének is. Ha valami gond van, inkább előbb derüljön ki, mint később. De persze ne így legyen, és a legjobbakat kívánom.
2018. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és én nem hiszek ebben a rágörcsölős blablában. Soha nem görcsöltem, és érdekes, akkor sem sikerült 10 hónap után sem. Akinek meg igen, annak nem azért, mert "elengedte", hanem, mert abban a hónapban egyébként is jött volna a baba. Könnyű mondogatni, hogy engedd el, mintha ez csak így menni. Egy év piszok hosszú idő, és egy év után már nagyon nehéz kitartani, bárki bármit mond.
2018. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom!

Eddig nem probaltuk igy "direkt", szoval taptar segitsegevel. Szoritsatok.

A valaszokat meg nagyon koszonom!


Utolso, nektek is sok sok sikert kivanok, ha meg nem jott ossze!

( Csak az szomorit el, hogy olyan sokaknak nem kene es osszejon... Nap mint nap latom, hogy nem foglalkoznak a gyerekkel, shoppingolnak, este fel10kor meg tolna be a babakocsit az uzletbe es kiakad, ha hazakuldom, mert zarok... Elkalandoztam...)

Ui.: Bocsanat az ekezetek hianyaert, telefonon nincs..

2018. dec. 3. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
a ne görcsölj rá dolog marhaság. HAsználj ovulációs tesztet, illetve ha még nem voltál menj el a nőgyógyászhoz. 1év után már érdemes lenne elkezdeni vizsgálódni
2018. dec. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. dec. 5. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!