Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az ovu-tesztem?...

Megnéznétek az ovu-tesztem? Mikorra lesz kb pozi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első ovu-tesztes hónapom, a naptáram tegnapra húzta be az ovut, de a tesztek alapján tegnap még erősen negatív volt..az alsó a mai, alakul, de kíváncsi vagyok, hogy nagyságrendileg mikor kapjam el az uram :D Ma már volt ovus fájdalom, szóval közeledik..Köszi :D


[link]


2018. dec. 3. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

“Mikor kapjam el az uram”

Tényleg csak akkor van szex, ha van esély gyerekre?

Szeretkezzetek akkor, amikor jól esik, mikor megkívánjátok egymást.


Amúgy pedig lehet, hogy a mai pozi, lehet hogy a holnapi, holnaputáni lesz. Első hónapban ki kell tapasztalnod, hogy mennyire erősödik fel, stbstb.

Ha elkapjátok az ovut is csak 20% az esélyetek. Bár nem lennék a csóró pasid helyében,hogy asszony füttyent, most kell megdugnod, és ő megy és csinálja.. De sok sikert!

2018. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod :)


Sajnálom, hogy rossz a kedved, az enyémet nem rontod el. A férjem 5 éve győzköd a gyermekáldásról, szóval nem gondolom, hogy sajnálni kell, és ettől függetlenül nem, nem csak akkor van szex :D

2018. dec. 3. 20:02
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező, ne foglalkozz az elsővel. Úgy látszik, hogy valakinek már az időzített együttlét is kivágja a biztosítékot. :D Az utolsó tényleg erősebb, de szerintem is ismerd ki és legközelebb is ugyanilyen tesztet használj. Szurkolok a mihamarabb
2018. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
*i babásodáshoz! :D
2018. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

A legalsó kép alapján ez már holnap este pozitív lesz, szóval készülhettek:). Nálam legalábbis, ilyen erősségű után a másnapi már pozitív szokott lenni.


Egyébként meg, aki erre célozgatott: nyilván nem csak ezen a napon szexelnek a kérdezőék sem, az ilyen megjegyzéseket már abba lehetne hagyni. Viszont, ha egy párnak nem olyan az étvágya, és/ vagy az életkörülményei, hogy két naponta tudjanak szexelni, akkor igenis nem árt tudatosan figyelni erre. És igen, ilyekor bizony el kell egymást kapni. És nem, nem csak ezeken a napokon szexelünk mi sem. De ezek a napok sosem maradhatnak ki.

2018. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Még annyi, hogy én eddig 3 ciklusban LH teszteltem. 2-ben az ilyen erősségű után brutál erős pozitív lett másnapra (tehét jóval erősebb lett a teszt csík színe, mint a kontrollé). Te volt egy hónap, amikor nem lett erősebb, hanem, picit halványabb is maradt.
2018. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Sztem holnap mar pozi lesz. Az elso meg jobb ha atgindolja miket beszel. En is ovutesztelek mert nem szabalyos a cikkusomx 1-2 nao elteres mindig van. Es nem, nem csak akkor szexelunk. De gyerek nem a vagytol lesz, hanem a petesejt es a sperma talalkozasabol, amire van egy fel napjuk havonta. Gyerek, munkavaltas, influenza.... nem szexelunk mimden nap....es baromsag lenne elszalasztani az alkalmat. De a kotelezo szexet is nagyon szeretjuk🤣🤣🤣
2018. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Kaptam még egy nagyon kedves privát üzenetet is, miszerint idióta vagyok, és reméli sosem lesz gyermekem..Nem tudom miért kell ez, de ha jobb a lelkének ám legyen.


A többieknek tényleg köszönöm a kedves és hasznos válaszokat :)


Megy a zöld!

2018. dec. 4. 07:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem nyomtam pirosat senkire, még az elsőre sem..sajnálom, ha valaki ebben éli ki magát.
2018. dec. 4. 07:57
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Az elso. En is kaptam privat uzenetet tole.....biztos sok baja van az eletevel szegenynek.
2018. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!