Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém, hogy...

Megnéznétek a görbém, hogy tényleg akkor volt-e peteérésem mikorra behúzta? Az alaphőm 36,2 volt, de most végre felment 36,7-re.

Figyelt kérdés

A görbém: [link]

Végre elkezdett tegnap emelkedni a hőm,ez az első hónap,hogy mérem és még nem vagyok jártas benne. Az ovulációs fájdalom,azért van bepipálva annyiszor,mert görcsölget meg gyakran belenyilal a hasam és máshogy nem tudom jelölni.


2009. ápr. 20. 08:10
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
A 17.napon szeriontem csak azért volt olyan alacsony,mert csak 3 órát aludtam,de mindenképp időben akartam mérni a hőmet.
2009. ápr. 20. 08:12
 2/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a 14. napon volt pé-d. Onnan viszont szépen megy fel a hőd. Drukkolok!:)
2009. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Köszi,én is arra gyanakodom:) Lenne még egy kérdésem,hogy az valyon mitől van,hogy tegnap este óta be van dagadva a szeméremajkam(bocsi) ilyen még nem volt soha.
2009. ápr. 20. 08:27
 4/40 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nálam is elő szokott fordulni, hogy bedagad és egy kicsit érzékeny is. Esetleg felteszem ezt a kérdést. Aztán meglátjuk mitől lehet. Neked is érzékeny szokott lenni mikor megduzzad?
2009. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nekem ma reggelre dagadt be igazán és nagyon érzékeny volt,de mostanra kicsit visszahúzodott. Felteszed a kérdést? Mert ha igen,én nem.
2009. ápr. 20. 08:50
 6/40 anonim ***** válasza:
Felteszem. :)
2009. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
most tettem fel a kérdést.
2009. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Mi a véleményed a görbémről? Ha már ilyen jól elbeszélgetünk. A hirtelen hő emelkedésem az azért volt, mert volt egy mandulagyulladásom. Számíthatok szerinted bébire? Volt egyáltalán már peteérésem? Szerintem a 14. napon volt, de nem jelölte a ciklus.hu. Viszont tegnap óta szédülök. Szerinted?
2009. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Bocsi csatolom a görbém:

[link]

2009. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Szerintem is 14.-én volt peteérésed,azóta szépen emelkedik a hőd. Azt nem látom,hogy amugy mennyi volt az alaphőd,mert túl picibe nyitja meg,de így is látszik,hogy van kettő ami gyakran volt,és azoknál most magasabb.Te mikorra nem várod?
2009. ápr. 20. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!