Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szoptatás alatt még mensi...

Aki szoptatás alatt még mensi megjövetele előtt teherbe esett az honnan vette észre ha nem voltak rosszullétek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Igaz, hogy nekem már egyszer megjött, de nem akartunk még következő babát, és megszakítást alkalmaztunk. Ezért nem számítottunk terhességre, és azt hittem, hogy azért nem jön meg, mert még csak egyszer volt, rendszereződnie kell, még azt hiszem, reggel, és este szoptattam, egy éves volt a lányom. Én a fáradtság miatt kezdtem gyanakodni. Ebéd után aludtam én is a kislányommal, de ő már rég fent volt, játszott a kiságyban, én meg nem bírtam felkelni. Egy idő után azért csináltam tesztet, mert gondoltam, hogy ha nem terhes vagyok, akkor valami bajom van, mert ez a nagy fáradtság nen normális dolog. De pozitívat tesztem, alig akartuk elhinni.
2018. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, és meg tartottatok ugye? :)
2018. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Persze. :) Akartunk tesót, csak épp megbeszéltük, hogy ráérünk még vele, olyan kicsi a lányunk még. De örültünk, hogy így alakult. :)
2018. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!