Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közületek itt olyan, aki...

Van közületek itt olyan, aki úgy esett teherbe a következő babával, hogy még szoptatott? Mi lett a neme, fiú, vagy lány?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek sikerült véletlenül így, lány lett a pici (is).
2018. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kislány. 😊
2018. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem rohadt mindgy hogy mi lett? Kb 50% fiu es 50% lany. Tessek itt a vegso nagy valasz, lehet torolni a kerdest.
2018. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, csak kíváncsiságból kérdezem. Én eddig inkább olyanokat ismerek, ahol kislány lett (nálunk is), és érdekel, hogy vajon van-e összefüggés a kettő között.
2018. okt. 14. 08:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk fiú lett
2018. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván érdekelhet és nem bűn a kíváncsiság, de semmiféle összefüggés nincsen ebben, akkor sem, ha te csak többségében ilyeneket ismersz és ide is érkezik 15 "lány lett" válasz. Mindegyik a véletlen műve, ezért igazából tényleg fölösleges közvélemény-kutatni, mert nem releváns, bármi is lesz a konzekvenciád a végén. Mindannyian (legalábbis bízom benne a legtöbben) rendelkezünk annyi biológiai alapismerettel, hogy tudjuk, mitől függ a baba neme, miként és hol dől el, így ennek a szoptatáshoz és annak hormonfolyamataihoz nyilvánvalóan semmi köze, ahogy az anyának se nagyon, apuka spermiumaira mégis miképpen hathatna mindez? Én a környezetemben meg kizárólag fiús anyákat ismerek, akik szoptatás alatt estek teherbe, magamat is beleértve, és ez is pont annyit jelent, mint más "tapasztalata" az ügyben: konkrétan semennyit, nem változtat az 50%-on az sem, ha kapsz 150 lányos választ.
2018. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mintha azt kérdeznéd, hogy barna szeműek, ti bal vagy jobb lábatokra húzzátok először a cipőt? És ha rámitatnak hogy nincs összefüggés, közlöd hogy ohh hát nem is gondoltad hogy van, csak kíváncsi vagy.


Nem értem.....

2018. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok orulok a lepontozasoknak, igazan okos emberekre vall. Kozben meg paran szofisztikaltabban (reszletesebben) leirtak amit en. Ennyike, lehet tovabbsetalni. De meg kerek lepontozast kis ostobak.
2018. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as, 8-as! A stílus maga az ember. Nem azért pontoztak le, mert nincs igazad, hanem mert bunkó vagy. Miért beszélsz ilyen stílusban másokkal? Ez tesz téged boldoggá? Mert ha igen, akkor valami nagy gond lehet az életeddel.


Kedves Kérdező! Nekünk is kislány lesz a második gyermekünk (is). De ismerek olyat, akinek fia lett, szóval szerintem sincs összefüggés a két dolog között.

2018. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze mert ha valaki ejkora barom akkor finomkodni kell vele? Ugyan miert? :)
2018. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!