Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rajtam kívül bárki aki...

Van rajtam kívül bárki aki nem tud alaphőt mérni?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja próbálkozok, de csak cikkcakk az egész. Nem szervi probléma, hanem mérési hiba. Egy héten kb 1 olyan értéken van amit figyelembe tudok venni. Probléma: ha ébresztőt állítok, tuti hogy előtte úgy fél órával megébredek. Igen, olyankor kéne mérni.... na de nálam a megébredés kb így zajlik. 1 mpre kinyitom a szemem, majd vissza. Kis szunyóka, közben pörög az agyam ezerrel, forgolódok az ágyban. Az agyam mondja hogy mérj már hőt te idióta, de ebben a forgolódós félkómában vagyok vagy 10percig, így mire megmérem addigra már totál rossz eredményt kapok. Ha sikerül ébresztőre ébredni, akkor meg tudom mérni :-) tudom, szánalmas kretén vagyok.... van még valaki?
2018. dec. 4. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne mérjed, főleg ha ennyire nem megy, én se mértem soha, felesleges, nem ettől leszel terhes
2018. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Én se tudom megmerni, igaz én csak kivancsisagbol csináltam volna. Egyébként szerintem marhaság az egész. Illetve biztos van alapja, de nem a hogorbetol lesz egy nő terhes.
2018. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes figyelni, de szerintem ha ennyire nem megy (mint ahogy nekem sem, mert elfelejtem 😊), akkor lehet, hogy jobb lenne, ha átállnál ovu tesztre.
2018. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,én.
2018. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire van jelentősége az ennyire szigorúan vett ébredéskori mérésnek. Nekem nagyjából egész nap maradt a ciklusaim során a reggel mért hőm, elég volt szobahömérsékleten leülni kb 20 percre és tizedre ugyanannyit mértem. Volt hogy reggel nem is, csak napközben mértem és így is egyértelműen látható volt mikor emelkedett meg és esett le.
2018. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!