Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki március első hétvégéje körüli napokra 'nem várja'?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteket véltek felfedezni? Hogy bírjátok a napok lassú múlását?
2017. febr. 27. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én, pèntek-szombat körülre nem várom. De mensis jeleim vannak: pattanásos vagyok és ingerlékeny. Félek kiesik ez a hónap is... Csak vánszorognak a na

pok...

2017. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én is kb. akkorra nem várom. :)

Semmi tünetem nincs még.

Mióta próbálkoztok? Mi 9 hónapja.

2017. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Vasárnap-hétfőre nem várom!Soha nem volt semmilyen barnázgatásom,DE tegnap délelőtt és délután 1-1 pici barna pöttyöm volt!!!Remélem,ez beágyazódás volt!!
2017. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
En 10-ere nem varom. Harmadik baba lenne :) 5. honapja probalkozunk. Pontosan erzem a peteerest, tupontos a menzim, eddig megsem jott a baba.
2017. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szintén VAsárnap-hétfőre nem várom,semmi tünetem nincs....
2017. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Amúgy Ti mikor terveztek tesztelni? Mikor legetett kb peteérésetek ?
2017. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
En 14-15re nem várom remélem nem is fog meg jobni
2017. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem 20-án volt peteérésem, eddig két pattanásom jött, ami szokatlan, és szúrkál a hasam. Két éve próbálkozunk, február 13-án volt a hsg vizsgálatom, szuper tiszta petevezetékekkel :) mikor fogtok tesztelni? Nálam március elsején esedékes a "nemvárt" de plusz-mínusz egy- két nap előfordul.
2017. febr. 28. 21:39
 9/24 anonim ***** válasza:
Én holnapra várom, nemtudom teherbe eshettem-e :) Tegnap előtt voltunk együtt, és történt egy kis "baleset", még nem próbálkozunk konkrétan, de nem bánnánk ha baba lenne :) Szerintetek így teherbe eshettem? Nem teljesen ment belém, csak félig kb... :)
2017. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Szia! Nekem is 20-án volt peteérés (egy pár éve jobban megérzem, mint a nem vártot :) ) és szintén ma kellett volna megjönnie a naptár szerint, eddig semmi. Különösebben nem keresem magamon a jeleket, de hasszurka van kb 1,5 hete.....leghamarabb vasárnap tesztelek, ha addig nem jön meg. Nálad mizújs?
2017. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!