Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, de görcsölök. Baba?

Késik, de görcsölök. Baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 éve próbálkozunk párommal a baba projekttel, voltunk kivizsgálásokon , nincs semmi problémánk elméletileg, eddig mégsem jártunk még sikerrel.December 3.-ára nem vártam, még most sem jött meg ezért hálás is vagyok(egy kis remény). Nagyon ritkán szoktam mensi alatt is görcsölni, most viszont olyan történt ami még eddig soha. Csütörtökön nagyon görcsöltem, és azóta már-már "állandósult" ez az apró szurkáló érzés a hasam aljában. A cicim is nagyon megduzzadt és érzékeny.

Tudom tudom, orvos és teszt. Csinálni is fogok tesztet csak a sok (kb.) 100 negatív teszt után mát nem olyan egyszerű rávenni magam arra sem.

Olvasgattam sokaknak ezek a "tünetek" a korai terhességet bizonyították, viszont én mégis arra kérnélek titeket, hogy ha valakinek volt hasonló, esetleg hallott ilyenről az írja meg nekem.

Köszönöm szépen.:)



2018. dec. 8. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nezd! 5 napja késik... Azért mert valakinek volt hasonló tünete abból lehet hogy baba lett lehet hogy menstruáció. Azzal te nem leszel előrébb... A menstruáció és a terhesség tünetei nagyon hasonlók. Nekem kb a 8.hétig úgy fájt a hasam mintha meg akarna jönni...

Lehet hogy a eleged van a sok negativ tesztből, őszinte leszek megértem, aterzem.. De 5 napos késés elég biztató. Én azt tanácsolom csinálj egy tesztet, egyszer úgyis ki kell derülni miujsag odabent :) hajrá

2018. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csinálj tesztet, orvoshoz még korai menni, úgysem látna még semmit. 5 napos késésnél koncentrált vizeletből már szinte 100 százalékos az eredmény. Ez, amit leírtál legalább annyira utalhat arra, hogy terhes vagy, meg arra is, hogy nem.

Viszont ha nem tesztelsz, akkor marad a bizonytalanság.

2018. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Na mi a helyzet? Csináltál tesztet? :)

2018. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!