Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik ha szeretkeztem...

Fdfgdfgdgsgsd5345dfg kérdése:

Mi történik ha szeretkeztem egy férfival és megtermékenyitett aztán 1 hét mulva egy más férfi is megtermékenyitett?

Figyelt kérdés
jelenleg a teszt pozitiv... de kitöl lehet a gyerek? kihez fog egyáltalán hasonlitani?

2018. dec. 9. 13:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
köztudott, hogy ha megtermékenyítés után, még egyszer megtermékenyítenek akkor kétszer leszel terhes, ha 1 héttel utánna akkor különbözik mintha azonnal kétszer és más pasi!!! első megtermékenyítésből leszel elősször terhes, amit egy hét után termékenyítettek meg az kitolódik a szülés utáni hétre akkor kezdi a folyamatot előről. magyarán 4 hónap szülsz egy hét múlva 5 hónap mivel minden gyerek után + 1 hónap a terhességi idő, ez azért fontos az emberek életében, mert az első, az degenerált lesz, olyan kb, mint amilyennek te is sikerültél, a másodiknak több ideje van fejlődni, hogy kevésbé legyen olyan, mint pl te. De eltértem a lényegtől. Én azt tanácsolom, ha nem szeretnél minden nap terhes lenni, ne termékenyítsenek meg! magyarán ne nyeld le vagy ne análozz! Ha sokat vagy terhes, az azért is rossz, mert a gyerek kiszívja belőled a tápértékedet, szóval megeshet, hogy az 5. 6. terhességed után már a csontjaid nem fogják elbirni a babát, de ha te úgy döntesz, hogy még szülni szeretnél és fekve fogod várni azután esedékes, hogy a kezedet sem fogod tudni megemelni, nem hogy járni. Veszélyes szakma ám ez a szaporodás!! Ne vedd a fejedbe, hogy 10 gyereket fogsz leszülni, mert ha belőled indulunk ki, szerintem még a 30.ra se sikerülne normális épp eszű gyerek, hiába növekedne az értelmiségi ranglétrán, akkor sem lesz értelmes sajnos.
2018. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ikreid lesznek, akik lehetnek egypetéjűek akár, vagy kétpetéjűek.
2018. dec. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát reméljük az eszét nem tőled örökli majd! De menj és vetesd el ha nem késő még.

Meghaltam, és egy hét múlva mégegyszer meghaltam!


Dugtam egy férfival és megtermékenyitett aztán 1 hét mulva egy más férfi is megtermékenyitett a kisujjával. Ez is hihető, ugyee? :-)

2018. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!