Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek még? Valakinek...

Terhes lehetek még? Valakinek volt már így szerencséje?

Figyelt kérdés

Ma a doki 28 mm-es tüszőt mért, ez a 13. napom.

2 hónapja 35-36 napra jön meg a menzeszem. Valakinek van hasonló tapasztalata? Hasonló értékekkel lett már valaki terhes???


2018. dec. 11. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h most elobb fog megjonni esetleg? Ovutesztet hasznalsz?
2018. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most én is ebben reménykedem, ma egyébként éreztem is az ovuláció jeleit, általában megérzem.

A doki tegnap azt mondta, ez a tüsző már túl nagy és már valószínű nincs benne életképes petesejt, persze próbálkozni lehet. Hát nagyon elkeseredtem, hogy ez a hónap is kuka, egész éjszaka ezen agyaltam, reggelre arra jutottam, hogy nem érdekel, mit mondott a doki, ha egy kis esély is van rá, próbálkozni kell!!! Így gyorsan robbantottam is a Férjemet :)

Ezért is lennék kíváncsi, hátha valakinek még összejött ekkora tüszővel is, ami meg is repedt.

2018. dec. 12. 13:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem használok ovutesztet, mert eddig mindig normális időközönként jött meg a menzeszem, szinte percre pontos volt az ovuláció is. 2. hónapja viszont nagy a zavar, ha most sem jön össze a baba, alkalmazni fogom.
2018. dec. 12. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmmm aha ertem. Drukkolok! Nem vagyok nagy szakerto tuszomeretekben, de nekem ket hete volt ovum es elotte voltam pont dokinal 2 nappal, akkor 19mm volt. Es volt benne erett petesejt mint utobb kiderult;) drukkolok, h osszejojjon! Miota ptobalkoztok?
2018. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval úgy néz ki, Nektek összejött!? Köszi a drukkot! :)

Ez a 3. aktív hónap, szóval nem régóta, persze pont most zavarodtak be a hormonok. Van már egy Kisfiam, Vele elsőre sikerült teherbe esni, minden nagyon simán ment ... azt gondoltam, most sem lesz gond ...

2018. dec. 12. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ugy tunik. Eros pozi lett ma a teszt:) ez volt a 4. honapunk, masodik baba. Szurkolok, h nektek is sikeruljon!!☺️
2018. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok!!! 😊

Köszi, remélem nekünk is összejön ebben a hónapban 🙂

2018. dec. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!