Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Policisztas petefeszkekkel...

Policisztas petefeszkekkel hogyan estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Nekem 3 folia fogamzasgatlot javasolt az orvos, de mi van, ha nem jon ossze az elso probalkozos honapban? Megint 3 honap tabi? Vagy ezt hogy?
2018. dec. 12. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

metformit, clostilbegyt.

utóbbiból a 3. ciklus hozta az eredményt.


én a fogigátlós dologba nem mennék bele, legfontosabb a valódi pcos-nél a hármas kezelés (diéta, motgás, met)

2018. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar elkezdtem... Mielott babat terveztunk, fogamzasgatlot szedtem, aztan abbahagytam es elsore sikerult is, de elhalt 4 hetesen. A doki mondta, hogy a tabletta segitett es jo volna megint szedni. Holnap visszamegyek, csak gondoltam hatha van masnak is tapasztalata ebben.
2018. dec. 12. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom írni mint az első. Fogamzás gátló a legrosszabb megoldás erre csak elfedi a problémát. PCO mellett mindig van valami az inkább egy tünet. Legtöbbször inzulin rezisztencia vagy valami hormon eltolódás, ezek mellett pedig nagyobb a vetélés lehetősége. Nem elég teherbe esni..meg is kell maradnia annak a babának. Nekem 2 vetélés után derült ki az ir.
2018. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!