Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Policisztás petefészek esetén...

Policisztás petefészek esetén tényleg nagyobb az ikerterhesség esélye?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. Túlstimulálás esetén igen, de mivel PCOS esetén ritkán használ a Closty, így nem hiszem, hogy ez gyakori jelenség lenne.
2015. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se hiszem...
2015. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. okt. 13. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném. A PCOs úgy általában véve is csökkenti a teherbeesés esélyét, ha nincs kezelve, a closty pedig kevés hozzá. Viszont a Closty alapból növelheti a kétpetéjű ikerterhességre való esélyt, mivel több tüsző is megérhet egyszerre miatta. Ha mellett van elegendő progeszteron is, akkor az jó:)


Viszont nekem nem segített a Closty... az aviva torna és étrendváltás viszont igen.

2015. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hm... akkor én vagyok az ellen példa. Nekem használt a closti, igaz szóba se volt,hogy ikrek. De terhes lettem, és ez volt a lényeg :)
2015. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromság. A PCOS pont hogy meddőséggel jár ha nem kezelik. Persze hogy a clostilbegyt és az egyéb stimuláló hatású szerek miatt nagyobb az esély az ikrekre, de ez nem PCOS nőknél is így lenne. Ha egy PCOS nő spontán lesz terhes ikrekkel az nem azért van, mert nála fen áll ez az állapot.
2015. okt. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!