Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt jelenti terhes vagyok,...

Azt jelenti terhes vagyok, vagy téves?

Figyelt kérdés

Ma, hogy egy hónapja késik, de tudni kell, hogy nekem amúgy sem rendszeres, előfordult már máskor is. Viszont tegnap délután a dm-ben jártam, és a biztonság kedvéért vettem egy tesztet.Megcsináltam és nagyon nagyon halványan ott volt a második csík ami azután el is tünt(rá 10 percre), vettem még egy tesztet, az negatív lett.Van párom, és védekezünk, pár alkalom volt mikor gumi nélkül, de akkor sem végig, nem ment belém!

Szerintetek mi tévő legyek? Lehet csak téves volt? Teszt hibazott?



2018. dec. 13. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hibás a teszt. Előfordul, hogy megjelenik egy második csík, amíg a teszt felszívja a vizeletet, de ha eltűnik, akkor az a teszt negatív.
2018. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!