Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá okom félni, hogy...

Van rá okom félni, hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt félévben feljött rám pár kiló, aminek nagyon örülök, mert egész életemben 50 kilós csontváz voltam, de az elmúlt két hétben minimum 5 kiló plusszom van, most vagyok 62. A hasam konkrétan “Dinnyésedik” többen is kérdezgetik, hogy “jön a baba?” a melleim is duzzattabak a szokásosnál a párom szerint “mintha nőttek volna”. Hozzáteszem alig eszek és rengeteget dolgozom, ki vagyok békül be a súlyommal, de azért picit aggódok, mert ez nálam nem általános.


Egyébként semmi más tünetem, a menstruációk helyén, az utolsó mondjuk csak két napig tartott de időben megérkezett.

Alhasi görcsök nálam teljesen általánosak, így ezt sem tartom konkrét tüntetnek.

Sokszor van, hogy rám tör a farkas éhség, aztán hirtelen nem is vagyok éhes.

A páromnak már ez is feltűnt, de nekem ez is normálisnak tűnik, mivel általában akkor eszem ha már nagyon éhes vagyok.


A körülöttem lévők már nagyon elbizonytalanítanak és alig várom, hogy teszthez jussak.

Pajzsmirigy alulműködésre is gondoltam, de attól meg még inkább kiráz a hideg, meg bármilyen más betegségtől is.


21/L


2018. dec. 12. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
*ki vagyok békülve
2018. dec. 12. 16:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzzad-halogasd, holnap vegyél egy tesztet.
2018. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi idő alatt ezt a kérdést leírtad, akár vehettél volna egy tesztet is.

Szerinted mégis ki lát beléd?

Ha többen szavaznak arra, hogy nem vagy terhes, akkor még vársz 8 hónapot, hogy kiderüljön, valóban nem vagy az? Vagy mégis mi a terv?

2018. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az maradt ki, hogy védekeztek-e rendesen.
2018. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Manapság miért olyan nehéz teszthez jutni? Mindenki itt kérdezget, ahelyett, hogy bemenne a legközelebbi drogériába/patikába és venne egyet párszáz forintért. Komolyan nem értem.


Hogy egyértelműen válaszoljak: igen, lehetsz terhes. Félni nem kell tőle, a bébi nem harap (most még :-D).

2018. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet, vettél tesztet?
2018. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok Ismét. Az a helyzet, hogy itt a faluban ahol dolgozom Ausztriában nincs gyógyszertár és a buszok is délutánig járnak a mellettünk lévő városban. És igen ma reggel munka előtt vettem tesztet, negatív lett így már egy kicsit megnyugodtam. Remélem, hogy nem ver át a teszt, a patikus szerint a “Clear Blue” megbízható. Azért még kicsit bennem van a félsz, hogy mi van ha, mégis... de jelentősen megnyugtató, hogy mégsem vagyok terhes, egyelőre nem tervezünk babát. Igen rendesen védekezünk, gumival. Köszönöm a válaszokat !
2018. dec. 13. 21:08
 8/9 A kérdező kommentje:
*városba
2018. dec. 13. 21:09
 9/9 anonim válasza:
Lehet, hogy nem vagy terhes, de attól még mindenképpen menj el nőgyógyászhoz! Ártani nem fog.
2018. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!