Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam egy terhességi...

Ma csináltam egy terhességi tesztet, mert 10 napja nem jött meg. Az egyiken nagyon halvány csík van, amit a tegnap csináltam nincs, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

[link] képen nem annyira látszik, de a párom és anyukám is lássa a teszten.

20/L



2018. dec. 17. 14:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Vegyel egy dragabb tesztet. Predictor early peldaul.
2018. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem a masodik egyertelmuen pozitiv, gratulalok :)
2018. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett?😊
2019. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na?
2019. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok terhes, mint kiderült rossz volt a teszt.. És pajzsmirigy alul működésem van, amiadt késett

:(

2019. febr. 1. 20:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Nekem inzulinrezisztenciam es pajzsmirigy alulmukodesem van mar 4 éve. Most varom a masodik babat fel evvel a kezelés meg kezdese utan teherbe is estem. Ne aggodj a gyógyszer segit es jon majd a baba. 😊😊 13 hónapos a fiam es 18+1 napos kismama vagyok 😊 csak biztatni tudlak, hogy lesz baba csak csinald amit a dokik mondanak 😊
2019. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!