Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tényleg terhes...

Szerintetek tényleg terhes vagyok vagy nem jó a teszt? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap és ma csináltam 10 es érzékenységű tesztet,nagyon halvány de látható második csík jelent meg időn belül ami rózsaszín. 2 nap múlva nem várom. Úgy fájnak a melleim mint még soha,szédülök és émelygek. Mivel két nap múlva lenne a nemvárt, erősebbnek kéne lennie a második csíknak nem?tényleg elég halvány. Annyira félek hogy nem jött össze vagy össze jött és mégis megjön. Másfél éve próbálkozunk a párommal. Szerintetek baba van csak túl sokat agyalok?

2018. jún. 21. 10:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Van egy pozitív terhességi teszted, nyilván terhes vagy.Viszont szedd össze magad és ne agyalj ennyit mert azzal tuti nem segítesz magadon.Kívánom a legjobbakat.
2018. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésed az, hogy pozitív tesztjeid vannak, de azok nem győztek meg, ezért mi itt mondjuk meg hogy terhes vagy-e mert az biztosabb válasz a számodra?


Akkor ezt most gondold át mégegyszer.

2018. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem. Volt már halvány tesztem és nem voltam terhes, azért nem hiszek neki mert túl halvány. Azt szerettem volna megtudni hogy volt e valakinek így hogy nemvárt előtt két nappal nagyon nagyon halvány tesztje lett és terhes volt
2018. jún. 21. 10:58
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
ennyire korán pont emiatt nem szabad tesztelni..,mert lehet az ember csalódik. de én azt gondolom elég nagy esély van a babára
2018. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell még erősebbnek lennie.

Csak pozitívan!

2018. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm picit megnyugodtam. Azért teszteltem korábban mert van olyan akinek nagyon korán pozitiv lesz a teszt és hát iszonyat türelmetlen vagyok mivel régóta próbálkozunk és volt már spontán korai vetélésem és már nagyon vágyunk egy babára :)
2018. jún. 21. 11:03
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Én is két nappal nem várt előtt teszteltem, nagyon halvány pozitív lett. Nem várt napján már nagyon erős volt a csík. Azért teszteltem korábban, mert sokkal erősebb pms tüneteim voltak, és annyira fáradékony voltam, hogy a sima sétától is kiköptem a tüdőmet. Most vagyok 10 hetes. :) Drukkolok, de a halvány pozi teszt az azért elég jó hír! :)
2018. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) izgulok eléggé. Ha esetleg a nemvárt napján is ugyanolyan lesz a teszt akkor már nincs esély ugye? Azért erre is fel szeretnék készülni lelkileg
2018. jún. 21. 11:27
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A halvány pozitív is pozitív. Ráadásul érdemes lett volna érzékenyebb teszttel tesztelned.de nyugodj meg szedj vitamint és pár nap múlva ismételd meg a tesztet és remélhetőleg az már erősebb lesz valamennyivel mint a mostani :)

2018. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Bocsi utólag láttam 10 es teszttel teszteltel. De ne aggódj normális hogy ilyenkor még halvány a teszt. Majd szépen megerosodik. Próbálj sokat pihenni ne idegeskedj minden rendben lesz. :)
2018. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!