Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesésnek mennyi az...

Teherbeesésnek mennyi az esélye a 6. napon?

Figyelt kérdés

32-33 napos ciklusaim vannak, mindig szabályosan. Peteérésem ebből kifolyólag viszonylag későn 18-19.napon.

Mensi 5. és 6. napján voltunk együtt, tehát kb kizárt, hogy baba legyen, DE szétszakadnak a melleim. Általában mensi előtt 5-7 nappal szokott fájni és bedurranni, de most a ciklusom 18.napja óta nagyon durva, tehát majd 2 héttel előtte. Hasam is szurkál kb. 1 hete... Mindent összevetve sem gondolom, hogy bármi lenne, de érdekel, van-e valakinek tapasztalata?



2018. dec. 18. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is olyan nincs, hogy bármikor is kizárt, hogy teherbe eshess! A spontán peteérés bármikor bekövetkezhet!


Másodszor, én a ciklus 6. napján (az elsö vérzésmentes nap) lettem ikrekkel terhes!


A legegyszerübb lenne tesztelni, mert ha ilyen erös tüneteid vannak és terhes vagy, akkor a teszt is pozitív kell, hogy legyen.

2018. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre a spontán peteérésre gondoltam, hogy talán az volt és akkor van esély. Neked mennyire volt rendszeres a mensid a teherbeesés előtt? A teszttel megvárnám az aktuális mensit, te mikor teszteltél pozitívat? :)
2018. dec. 18. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik ciklus napon vagy?
2018. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg a 23.napon vagyok
2018. dec. 18. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszeresen 26 napos ciklusaim voltak mindig. A 17. napon teszteltem, mert annyira zavartak a tünetek, és erös pozitív lett!
2018. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2018. dec. 18. 15:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nem lett babu, majd legközelebb :)
2019. jan. 8. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!