Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a teherbeese...

Mekkora az esélye a teherbeesesnek? Nagyon konnyu igy teherbe esni? Szules utan kis idovel nagyobb az esély?

Figyelt kérdés

Szóval vannak kerdeseim.

Azelott nem foglalkoztam ezzel, de most még 4honapig nem szedhetek fog.gátlót néha használunk pharmatexet, ovutesztelek es ha kezd erosodni nem vagyunk egyutt.

Ovszer kizarva parom miatt, spiral is mivel 6 honap miatt nem.akartam.

Amugyis iszonyodok tole, de csaszarosan szultem 3 honapja igy nem eshetek teherbe.

Tegnap hirtelen eros pozitiv lett az ovuteszt.:/ ( naja sajnos nem olyan jó módszer az elkerülésre) elotte homezo volt napokig.. azt hittem elmarad az ovulációm. Mi meg tegnap reggel együtt is voltunk.

Vennétek be esemény utánit?

27N


2018. júl. 2. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Megelőzve kioktatást, beszologatast, legyszives csak a kerdesemre válaszoljatok..nem szeretnék itt vitát, sem azt hogy találgassatok, nögyógy.-i problémám van , röviden ennyi!

Komolyan nincs szükségem a tipikus hangsúlyra, stílusra. Reménykedem,hogy kapok normális választ is.

Köszönöm előre is!

2018. júl. 2. 16:48
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Teherbe eshetsz nyugodtan, 3 hónap alatt pont olyan a heged, mint egy év alatt, csak félnek a dokik a semmitől. Én a nagy 4 hónapos korában lettem terhes a kicsivel, tervezetten, a dokim szerint gyönyörű a belső hegem, szülhetek is. 😊
2018. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát én vennék be, igen. Ismerek pharmatex babát...
2018. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Igen nagy esély van a terhességre kivéve ha a női problémád ebben nem gátol,de gondolom nem.

Ha teheted vedd be az e.u-it.

2018. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk még kistesót amúgy sem,legalább 2 év korkulonbseget tervezunk, most jol kijovunk harman anyagilag de 4en mar nagyon neccesen.:)

Mutetre varok , addig nem szabad semmit nehogy rosszabb legyen a problémám.

2018. júl. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!