Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tudom, nem annyira megfelelo kategoriat valasztottam a kerdesemnek, de nagyon surgos lenne par valasz. Szoval a baratommal lefekudtunk (f:18, l:17) es kozben kiszakadt bennem a gumi amit nem vettunk eszre. Amikor kihuzta akkor latta csak hogy valami nincsen rendben. 2. menet volt es nem jott olyan sok sperma. Teljesen ketsegbe vagyok esve, azota CSAK erre gondolok. Olvastam par cikket ami megbizhatonak tunt es azt irtak benne hogy menstruacio utan (nov.28-tol dec. 2-3-ig tartott) a 10. nap utan egyre kisebb az eselye annak hogy teherbe esik valaki. Az aktus dec. 16-an volt. Ettol fuggetlenul en nem igazan nyugodtam meg. Par velemenyt, valaszt szeretnek hogy ti mit gondoltok es mit tennetek a helyemben. Valaszokat elore is nagyon szepen koszonom. Johet hideg meleg.

2018. dec. 18. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tehát, 16.án szexeltél, 17. én nem mentél el esemény utániért és ma meg kiírtad ide, hogy mi a helyzet. nézd lehetséges, hogy ezt nagyon elszúrtad ám!
2018. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fel kellett volna íratnod esemény utáni tablettát. Ezt az aktus utáni 72. óráig van értelme bevenni, ebből pedig - attól függően, mikor voltatok pontosan együtt, vagy már kicsúsztál, vagy hamarosan ki fogsz. A ciklusod 18. napján voltatok együtt, ez sajnos bőven benne lehet a termékeny időszakodban, ha nem pontosan a közepén volt az ovuláció, vagy nem 28 napos a ciklus. a második adagban is bőven van annyi spermium, hogy képes legyen termékenyíteni. Összegezve: bőven van esélyed teherbe esni. Tennivaló: mondd el anyukádnak, hogy tudjon róla legalább. 2 hét múlva, ha addig nem jön meg, vegyél terhességi tesztet, csináld meg. Ha megjön és ugyanolyan, mint máskor, akkor nem valószínű hogy baj van. Ha nem jön és pozitív a teszt, akkor azonnal nőgyógyász.
2018. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2018. dec. 19. 06:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdesem lenne. Szoval ha baj van akkor nem jon meg a menzesz de ha megjon akkor mar biztosan nem vagyok terhes? Bocsanat a sok "buta" kerdesert de idegessegemben teljesen ossze vagyok zavarodva
2018. dec. 19. 06:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az h a 10. Nap utan kevesebb az esely??kb 14 nap korul van ovulacio!! Kb pont akkor voltatok egyutt. Esemeny utanit kellett volna bevenned.
2018. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nonner ***** válasza:

Teljesen biztos nem lehetsz, hogy ha megjön nem vagy terhes, van, aki végig menstruál terhesség alatt is, bár tény, hogy ez nagyon ritka.

Legbiztosabban a teszt, illetve a doki tudja megmondani, hogy az vagy-e vagy sem.

2018. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! #4. komnentelo: Ezt egy terhessegrol szolo konyvben olvastam es igen azert tettem fel a kerdesemet mert en se hittem ebben teljesen
2018. dec. 19. 18:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnezest, #3. kommentelo
2018. dec. 19. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizony lehetsz terhes. Az eset után azonnal első dolgodnak kellett volna lennie, hogy eseményutánit írass... Ha nagy szerencséd van, akkor talán nem.

Menstruáció után 10. nap pont, hogy termékeny vagy (14. nap körül van ovuláció)

2018. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elvileg 7 nap mulva kene megjojjon. Remenykedek hogy meglesz
2018. dec. 20. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!