Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Többi lent.

Lehetek-e terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az történt, hogy miután együtt voltam a barátommal, együtt fürödtünk és volt egy nagyon kis mennyiségű sperma a fütyijén és ha jól tudom a vízben gyorsabban mozognak a spermák. Mindez a menstruációm után 2 nappal történt. Légyszi nyugtassatok meg, hogy nincs gond!! :(
2018. aug. 22. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod. Nyugi! :-) a vizet nem szeretik a kisfickok, esélytelen. Az időszak is olyan hogy nagyon kis esély lenne amúgy is a termékenységre. Ilyenért ne aggódj. :-) én most tényleg félhetek, irígyellek hogy neked “csak” ennyi.

Nyugodj meg. ;-)

2018. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a vízben átúsztak beléd a spermák? Hány éves vagy?


Előző, neked mitől kell félned?

2018. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, neked sem kell félned! Ennyitől biztosan nem eshetsz teherbe.
2018. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Küldtem zöld kezecskét.


Persze tudom hogy mennyire nagyooon apró az esély, még ha el is élvez benned akkor is 20-25% “csak”.


Meg ha valaki más írta volna ki én is rávágám hogy esélytelen, csak azért ha ilyen veled történik meg nem megy olyan könnyen hogy úgysem, hanem sajnos a fejedbe motoszkál, hogy “persze másnak nem, de volt már rá példa, és mi van ha....”


De igyekszem nyugtatni magam, ennek ellenére várom a mikulás bácsit.


Kérdező, ne haragudj hogy picit rólam is szólt ez, te tényleg megnyugodhatsz. De ha esetleg nem hiszel nekünk rengeteg orvos, szűlész ad választ ilyen kérdésre ha csak beirod a google-ba. ;-) nyugodj meg, semmi gond nem lesz, feltéve hogy mikor együtt voltatok okosan csináltátok, védekezve.

2018. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!