Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na szoval mensi elott 6...

Na szoval mensi elott 6 nappal kinek mien volt a folyasa? Aztis hozzateszem hogy elmeletileg 16. an volt ovulaciom illetve olyan fajdalmamis!?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Peteérès és menstruáció között bàrmilyen folyás lehetséges és normális. Ebből nem lehet következtetni babàra/nem babára.

Viszont ha 16-án volt ovulàciód, akkor nem valószínű, hogy hat napoal vsgy a mwnstruáció előtt, mert a luteális fázis átlagosan 12-16 nap között mozog. (Hacsak nem szoptatsz egy másik gyereket)

Ha pedig tényleg 6 nap múlva megjön, akkor az ovud volt korábban, midt meg fáj a hasad valami más miatt.

2018. dec. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs... Tényleg azt hiszed, hogy van olyan nő, aki egy teherbeesést követően hetekre, hónapokra vagy akár évekre visszamenőleg meg tudja neked mondani, hogy menses előtt pont 6 nappal milyen folyása volt?!

Különben is minden ciklus és minden terhesség más...

2018. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár napja még azt írtad 11-én ovuláltál. Most akkor hogy is van ez?
2018. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok kicsit sűrűbb lett a folyásom és erősen édes illatú, nem azért tudom mert szagolgattam, hanem tényleg feltűnően más volt.

Azt nem tudom, hogy hány nappal előtte de kb ilyesmi időben lehetett.

2018. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ovu akart lenni bocsanat hanem beagyazodas.igen 11.en volt ovum jol mondod!
2018. dec. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!