Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (Többi lent. )

Terhes lehetek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, és a tegnap este folyamán a párom belém élvezett, többször is. Az óvszer elmaradt véletlenül, pedig mindig használunk. A tabit majdnem rendesen ettem, egyszer késtem vele két órát (a betegtájékoztató szerint az még nem befolyásol semmit), meg egyszer nem emlékszem, hogy bevettem-e, de a levélben nem volt, meg körülötte sem (takarítottam aznap, és nem találtam, tehát valószínűleg megettem. Ez a második héten volt.) Szerintetek lehet baj? Terhességi tesztet majd veszek, de hát ugye az két héten belül semmit nem mutat. Szerintetek ha megjön a tablettamentes héten, akkor ugye nem vagyok terhes? Tudom, hogy ha megjön akkor nincs baj, de hallottam már olyat is, aki fogamzásgátló mellett esett teherbe, és először még megjött neki rendesen...

17/L



2018. dec. 23. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Gratula.
2018. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Bármi megtörténhet.Nem örülnél egy aranyos kisbabának?
2018. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
A bánatért tömöd magad hormonokkal, ha mellette gumit használtok?
2018. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# köszönöm a választ. De azért ennél eggyel bővebben gondoltam.

2# ennyi idősen nem.

3# azért, mert ki is szakadhat a gumi, meg elég rossz környéken élünk.

2018. dec. 23. 21:44
 5/11 anonim válasza:
83%
Lehetséges
2018. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felesleges gumit használni. A fogamzásgátló tabletta helyes szedés esetén tökéletesen véd. Ne mérgezd magad feleslegesen. És szedd rendesen...
2018. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
"Az óvszer elmaradt véletlenül... a tabit majdnem rendesen ettem (nem enni kell)... Igen, lehetsz terhes. Meg nem is. Vagy ki tudja.
2018. dec. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi köze a rossz környéknek a gumihoz? Még spirált is tetess fel, meg vegyél pharmatexet, úgy a tuti.
2018. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Tabi melett nincs menszesz csak hasonló...azért nem lehet rá számítani...2.milyen gyógyszert szedsz?Én elgelejtettem nem 2 órát 2 napot.Mióta szeded?2 hete?Akkor lehetsz 2 éve akkor nem valszeg... 3.mi az elfelejtitek... na jó ezen túl esek..
2018. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2 éve szedek Jangee-t. Soha nem bolt vele olyan bajom, hogy közben vérzés lett volna, mindig rendesen működött. Csak ugye eddig nem éltem szexuális életet. Eredetileg azért lett felírva, hogy beállítsa a mensim, de 16 évesen azért már fennáll az is, hogy bármikor lehet barátom, tehát a háttérben ott volt a szex lehetősége is.
2018. dec. 29. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!