Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 12 én jött meg...

November 12 én jött meg utoljára a menstruációm azóta semmi. Férfival nem voltam szeptember vége ota. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdés már csak az-mitől????
2018. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg! Noverben 12-en idoben jott meg? Hany napig tartott, addig amig szokott, es mennyisegre is ugyanolyan volt? Miert ne eshetne szoba a terhesseg? Van akinek megjon annak ellenere, hogy terhes.

De ugyanakkor ezt sem 100% biztosra mondom, hogy te terhes vagy, csinalj egy tesztet feltetlenul, nem szabad varni, mert erdemes lenne orvoshoz fordulni, ha a teszt negativ eredmenyt mutat, ugyanis azesetben egeszugyi problema is lehet, azon felul stressz is. De en a tesztet aztan a nogyogyaszt javaslom ennyi keses utan mar.

2018. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
beszoptad, mert lehetsz
2018. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen akor időben jött meg és adig tartott ahogy szokot
2018. dec. 25. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban megjöhet terhesen is, de nagyon ritka. Én másra gondolnék először. Késhet a stressz, életmód változtatás (más étkezés, kevesebb alvás), vagy betegség miatt. A teszt már biztosan kimutatná, ezért megnyugtatásképp csinálj egyet. De valószínűleg nem terhesség az oka.
2018. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, akár terhes is lehetsz, csak nem túl valószínű, de nekem pl. az első vizsgaidőszakomban elmaradt a menzeszem a stressz miatt.

Mindenképp járj utána.

2018. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!