Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy érzem terhes vagyok. Ma...

Zernet kérdése:

Ugy érzem terhes vagyok. Ma van a 4. napja h késik a mestruációm. és pár napja hányingerem is van, rosszul vagyok. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

a helyzet az h ma van 2 hete h lefeküdtem a fiuval, de nem elöször és védekezett is. ezért eleinte 100% ig biztos voltam abban h nem lehetek terhes. a legnagyobb gáz az h nem a barátom a srác. anyuék semmiröl sem tudnak. és ha terhes vagyok hogy mondjam el nekik ? 16 éves vagyok és nagyon félek. tudom hogy hülyesget csináltam és már 1000szer megbántam.

lécci segitsetek.


2010. jún. 28. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vegyél tesztet és csináld meg. ettől többet nem segíthet neked senki, hogy megtudd mi a helyzet.

ha negatív akkor örülhetsz, ha pozitív akkor majd írunk ötleteket, de ezt magadnak kell megoldani. lehet csak az idegességtől késik. máskor is szokott késni?

csináld meg a tesztet és írj hogy mi van.


2 kisfiú anyukája :)

2010. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerinted mit tudunk mi tanácsolni? Hát CSINÁLJ TESZTET! Amúgy szerintem a hormonrendszered a bűntudatod miatt játsza ezt veled, és nem vagy terhes. Remélem, bejön a megérzésem. Tisztázd a viszonyaidat, hogy ne kelljen bűntudattal, titokban szexelned...
2010. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

igen ma vett a fiu tesztet meg is csinálom ma.

nagyon remélem h nem vagyok terhes :SS:

2010. jún. 28. 15:23
 4/11 A kérdező kommentje:
jaa. és nem szokott késni legutobb még 2 nappal elöbb megjött.
2010. jún. 28. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény??
2010. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia. Írd már le hogy mi lett az eredmény.

Ugyanebben a helyzetben vagyok annyi a különbség, hogy 17 vagyok, de nekem sem tudják hogy együtt voltam a pasival:S

2010. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha egyszer védekeztetek akkor miből gondolod,hogy terhes vagy?Pontosabban mit értesz védekezésnek?Mert pl. a megszakításos módszer nem egészen védekezés.
2010. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem csináltam meg a tesztet mert a srác nem vette meg. de ugynézki szerdán megyünk vele nögyogyászatra.


gumival védekeztunk.

és abbol gondolom h az vagyok mert ugye rosszul voltam/ vagyok és aznap mikor megkellet volna jönnie beszéltem a sráccal és kérdeztem hogy nagyrá az esély és mondta h megvanrá és hogy ezért nem jo gumival védekezni mert bármi közbejöhet szval lehet h kiszakadt:/

2010. jún. 28. 23:16
 9/11 A kérdező kommentje:

hát. köszönöm szépen a kommenteket.

de ma reggel elmentem wc-re és megjött. ugyhogy most nagyon boldog vagyok :)

2010. jún. 29. 11:22
 10/11 anonim ***** válasza:

na az jó:)

Nekem 2napja késik, majd veszek tesztet ha ezután se jön meg.


(én írtam hogy ugyan ebben a helyzetben vagyok.

2010. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!