Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Kesik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Kesik a mestruaciom 2 hete. A baratomal 4 es fel hete voltunk egyutt eleinte ovszerel vedekeztunk de a vegen levetuk es megszakitasal fejeztuk be. Ez kb a peteeres elott 4 napal volt.

Figyelt kérdés
Csinaltam 7 tesztet s mind negativ. Az utolsot tegnap csinaltam reggeli vizeletbol es az is negativ lett.Holnap megyek orvoshoz es vajon meglephet aval, hogy terhes vagyok? (nincsen semi jell arra es meg a hasam is gorcsol neha mintha megjone aztan megsem)
2011. ápr. 27. 18:16
 1/7 napietus ***** válasza:

holnap az orvos meg fogja mondani, de azért ennyi teszt szerintem nem tévedhet. annak viszont, hogy ennyit késik, biztos, hogy oka van.


ezt a "védekezési" módszert meg fejezzétek be, de gyorsan. a megszakításos módszerrel 100-ból 38 nő teherbe esik egy éven belül. nem a középkorban élünk...

2011. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most szeretem volna elkezdeni a gyogyszert ujbol kezdeni ha meg jott volna.
2011. ápr. 27. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi teszt valószínűleg nem téved. De ez a megszakítás baromság. Remélem tudod, hogy a hímivarsejtek akár 6 napig is életképesek benned.

Ha most nem is, előbb-utóbb teherbe fogsz esni ezzel a módszerrel.

2011. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mi fél évig "védekeztünk" megszakításos módszerrel. és minden hónapban azon izgultam h most vajon megjön-e.és az egyik hónapban 1 hetet késett.tiszta ideg vtam.sírtam, h nem akarok egy kisbabát megölni a mi felelőtlenségünk miatt. de aztán végül megjött.nagyon necces.

de ennyi teszt nem tévedhet, én is azt mondom.ne félj:)

2011. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két hét késésnél már tutira ki kellene mutatnia, ha van valami, szóval ez alapján nem valószínű, hogy terhes vagy.
2011. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. megjott es este el is megyek dokihoz hogy mi lehet a baj. ebol tanultam az biztos. tobett ilyen felelotlen nem leszek s ajanlom minden tinedzsernek aki olvassa , hogy vedekezen egy kis oda figyeles es elkeruli az almatlan ejszakakat.
2011. ápr. 28. 08:02
 7/7 A kérdező kommentje:
jha es nem eri meg egy kis elvezetert, hogy utana egy kis csopseget elvetetni aki meg vedekezni sem tud.
2011. ápr. 28. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!