Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS van és nem menstruálok....

Isabella95 kérdése:

PCOS van és nem menstruálok. Hogyan működik ilyen esetben a lombik?

Figyelt kérdés

Szóval ha nincs petesejt amit tőlem vehetnek akkor a lombikot hogyan csinálják meg?

Köszönöm előre a válaszokat! :)



2018. dec. 29. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pcost endokrinológussal kell kezelni. 3as kezelés. Amíg nincs rendbe tilos a lombik.
2018. dec. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pcos-t kezelni kell, lehet akkor simán is összejön. Ha mégsem akkor lehet belevágni a meddőségi kezelésekbe.
2018. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezeletlen PCOS-sel a lombikok is sikertelenek lesznek. Csak az időtöket és a pénzeteket pazaroljátok így.

Nekem endokrinológus rendezte a hormonjaimat, az IR-emet, ezáltal rendeződött a cikkusom. Utána mentünk lombikra, de így is csak a 6. sikerült.

2018. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
PCOS, IR-es vagyok pajzsmirigy alulműködéssel. Hármas kezelés (metformin, diéta, mozgás), így lett peteérésem. Van petesejted ugyan úgy, mint bárkinek, csak a hormonbetegség miatt nem érnek meg. Peteérést nálad is lehet előidézni mesterségesen gyógyszerekkel, de semmi értelme, mert ha az alapbetegség nincs kezelve, kordában tartva, jó eséllyel nem fog megmaradni a "kierőszakolt" terhesség. A lombik nem a te problémádra való - legalábbis emiatt a betegség miatt biztos nem, másról meg nem írsz - nem tudom, honnan szeded ezt. Három gyerekünk van, mindegyik "otthon" készült.
2018. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 evig nem volt mensim! Az előttem szóloknak igaza van! Kezelni kell a pcot! Én azóta 3x teherbeestem természetesen, van egy gyönyörű kisfiam!
2018. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Honnan tudjátok hogy a PCOS rendben van? Mármint ertem, hogy a laborok elég jók, de a ciklusotok is rendben van ha a PCO kezelve van? Rendszeres a menstruáció?
2018. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!