Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt! Aki szokott ovuteszt...

Ovuteszt! Aki szokott ovutesztelni, szerintetek ez már pozitív? Mert eddig ez a legerőrebb. Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 1. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem holnap lesz. En ugyanezt hasznaltam. De azert akciozhattol ma is, artani nem fog🤣
2019. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az akciózás az megy majdnem minden nap :D am ez tegnap esti teszt de a ma reggeli meg teljesen halvány volt:/ szóval nem tudom, és ez a 20.napom már. Eddig minden nap ilyen volt, hogy reggel halvány este meg erősebb, de eddig ez a legerősebb.
2019. jan. 1. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Ovulációs tesztet délutáni vizeletből kell csinálni!

Másrészt meg egy tesztről nem tudunk mit írni, ehhez látni kell előtte utána lévő napokon ellőtt teszteket (amiket délután csináltál).

2019. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Es meg ki van emelve a kerdes. 🤦‍♀️ Jaj
2019. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gyereket akarsz akciozzal kevesebbet
2019. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A dokim mondta, hogy reggel délben és este csináljak teszteket. De én csak kétszer csinálok. De leírtam, hogy ez a legerősebb mi ebben a hónapban kijött. Napról-napra erősödött és ezután már csak halványodott. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ezt lehet-e már pozitívnak ítélni vagy ez még negatív.
2019. jan. 5. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ez van velem, hogy mindig ilyen félig halvány.nagyon idegesítő.
2019. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!