Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mit jelent rám és főleg...

SOS! Mit jelent rám és főleg a babára nézve a vizelet üledékben a következő? A doki azt mondta, ez normális terhesség alatt, nem kezeljük. Nem lehet baj? Aggódom. 26 hkm

Figyelt kérdés

Baktérium: pozitív ++ (ez nem tetszik)...

Vörösvértest: 2/HPF

Laphámsejt: 4/HPF


Tüneteim - kis folyást a terhesség elejétől leszámítva - nincsenek.


2011. febr. 16. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nekem max 8 hetesen volt ilyen, de nekem attól hogy nem ittam elég vizet. ma már 3 liter vizet iszom napi szinten.valószínűleg ha az orvos azt mondta hogy normális akkor nem lehet gond.lehet hogy 3+ fölött már szólt volna..védőnődet megkérdezted??
2011. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy mit jelentenek ezek az eredmények, de szerintem kezelni kellene. Kérdezz meg más dokit is, esetleg ha jó a védőnőd, ő is tud segíteni
2011. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Azt hiszem ezeket fogom tenni. Másik orvos és védőnő.
2011. febr. 16. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

A baktériumra zinnat tablettát írt fel nekem a doki, nem nagy gond...

A laphámsejt természetes, hogy van benne(bőrsejt).

A vörösvértestet nem tudom...

2011. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megosztom veletek, mire jutottam, hátha másnak is lesz hasonló gondja.

Először is, vizeletleadáskor az első cseppeket nem a pohárba, hanem a WC-be kell ereszteni :-) Nekem ez új volt. Különben értékelhetetlen a teszt.

Nincs gyulladás, mert a vérképemben a fehérvérsejtszámnak emelkedettnek kéne lenni, de az normális.

Úgyhogy tényleg nem nagyon kell vele törődni.

2011. febr. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!