Elment bennem? SOS

Figyelt kérdés
Ha elment bennem de kifolyt akkor lehetek terhes???????

2019. jan. 2. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy része folyt ki.
2019. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem folyik ki minden. Es egy resze mindig kifolyik mindenkinek. Szoval lehetsz.
2019. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de egybol felkeltem es elmentem wcre
2019. jan. 2. 11:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És? Képzeld el hogy teleöntöd a tányérod ketchuppal. Fejjel lefelé állítod (vagy oldalra), kifolyik valamennyi de valamennyi ott is marad... ugyanez a helyzet veled. Ha nem akarsz gyereket, menj eseményutáni tablettáért.
2019. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Csak egy kis felvilágosítás


A húgycsőnyílás nem a méhednèl van


A pisilés nem védekezés


Mindenkinek kifolyik

A lényeg a helyén van azonnal


Eseményutáni kell

2019. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz!
2019. jan. 2. 11:11
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Csak akkor tud feljutni a méhbe, ha épp ovu körül vagy. A méhszáj csak akkor van nyitva, akkor rugalmas, egyéb időpontban nem az, és a nyák el is zárja az utat.
2019. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Semmit nem jelent h.felálltál.Én zuhannyal ki is mostam és terhes kettem.Egyébként ha nincs peteérésed nem sok az esély a terhességre.
2019. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Hiába a nagy lepontozás, akkor is így van. Ha nincs peteérés, ode aztán fel nem kerül semmi, mert a méhszáj nem enged be spermát, az ovun kívül a nyák sem engedi fel. Aki nem hiszi járjon utána, mert ráfér egy kis művelődés.
2019. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
65%-os te nagyon tudatlan vagy, inkább te tájékozódj, mielőtt hülyeségeket írsz. Pont a magadfajták miatt hiszik ezt sokan. SPONTÁN peteérés bármikor lehet!!! Hülye hasonlat, de ha átmész az úton, mert zöld van neked, hiába mondod, hogy tuti nem csaphat el semmi, mert zöld van neked, attól még simán ott teremhet valami.
2019. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!