Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok ilyen kérdés olvasok...

Sok ilyen kérdés olvasok gondoltam kipróbálom én is?

Figyelt kérdés

Vettem 10 db ovu tesztet viszont leirás nem volt hozzá.

Mikor pozi? Akkor kell együtt lenni ha babát akar a pár? Hogy működik ez?


2019. jan. 2. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nézd meg milyen hosszú a ciklusod, számolj vissza a kövi várható mensi előtt 18 napot és kezdj tesztelni.

Akkor pozitív ha két egyforma erős csík van a teszten vagy a teszt csík még erősebb is mint a kontroll. Ez max 2 napig normális, szóval a pozi utáni első negatív napig kell tesztelni aznap van ovu. (pozi teszt után 12-36 órával)

Pozi teszt napján és utána nap érdemes együtt lenni babához. Érdemes estefelé csinálni a tesztet illetve úgy hogy nem iszol sokat.


Pl 28 napos ciklusnál a 10. Naptól érdemes tesztelni. Tankönyv szerint a 13. nap pozitív a teszt és a 14. napon már negatív akkor van ovu.

2019. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Először utána kellett volna járni,nem?

Amikor egyforma színűek a csíkok, akkor pozitív, és ha aztán elkezd halványulni, akkor kell együtt lenni.

De a legjobban akkor jártok, ha egész ciklusban együtt vagytok két naponta.

2019. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Pont megkerdeztem a dokit, mikor optimalis az egyuttlet, ezt valaszolta:

"Az (utolso) pozitiv teszt es az elso negativ kozott"


Tudom, nem vagy sokkal elorebb vele, de a dokim szerint ekkor van a legtobb esely a megtermekenyulesre! :)

2019. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!