Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom nem kellene még, de...

Tudom nem kellene még, de sosem csináltam, igy kiprobálom a jóstesztelést. Valaki csinálta már? Milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Korán kezdtem 6dpo tol,kiváncsi leszek,igaz e amiket olvastam.Aki csinálta vagy tud hozzászolást szivesen várom.6 napom van nem vártig.Ma vagyok 8 dpo😊
2017. máj. 28. 10:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2017. máj. 28. 11:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem csinaltam mert itt olvasgattam rola es teljesen randomszeru eredmenyek lettek! Irtak pl azt is hogy ketten probaltak ki egyszerre baratnovel es a terhes baratnonek full negativ, a nem terhesnek meg pozitiv.


Az lh teszt NEM josteszt, ezt a hulyeseget valaki kitalalta de a valaszok mindig azt igazoljak hogy abszolut ossze-vissza eredmenyek szuletnek. De tok logikus, gondolj bele esszel: ha mukodne es megbizhato dolog lenne, nem lenne szukseg terhessegi tesztre, csak ovu tesztet gyartananak.

2017. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Egyszer próbálom csak ki.Várom más tapasztalait,és véleményét😊 köszönöm.
2017. máj. 28. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a vége? :)
2017. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ildi32 ***** válasza:

Én one step ovulációs teszttel jós teszteltem nem várt előtt két nappal. Pozitív lett.Majd One step terhességi tesztet csináltam az elmaradt menszesz után két nappal; ami halvány két csíkos lett.

A lényeg; hogy ha az ovulaciós tesztet jós tesztelésre alkalmazod az akkor jelent terhességet; ha a kontroll és teszt csík legalább egyforma erősségű. Nekem amikor terhes voltam így volt.

2018. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó is nagyon okos. "Nekem ez volt tehát így van.". NEM. Az ovuteszt randomszerűen mutat bármit menzesz környékén....terhesként is mutatott full negatívat és nemterhesként is volt egyforma. Tele ilyen tapaszralatokkal a gyakori, utolsó tessék már szétnézni mielőtt a hülyeséget terjeszted ténymegállapításként.
2018. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem jőtt be. Azóta sem sajnos.
2018. nov. 5. 23:44
 9/11 ildi32 ***** válasza:

Én amikor nem voltam terhes valóban negatívat mutatott a jósteszt; amikor meg terhes lettem pozitívat mutatott. Tehát a teszt csík erősebb volt a kontroll csíknál.

Kedves minősítő vàlaszoló. Te is jobban utánajárhatnál a dolgoknak. Le van írva feketén-fehéren; hogyha az ovulációs teszten nem vàrt előtt két nappal a teszt csík erősebb; mint a kontroll csík; akkor 70% esélyed van; arra; hogy terhes vagy; 30 % hogy fals pozitív a teszt; tehàt nem mégse vagy terhes.

Én nem okoskodó vagyok; én ezt tapasztaltam. De attól még elhiszem; hogy más mást tapasztalt.

Aki mondja másra; az mondja magára. Gyerekes mondás, de igaz

2018. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ildi32 ***** válasza:

Mert én nem ténymegállapítást írtam. Csak azt; hogy ÉN így tapasztaltam. Egy szóval nem mondtam; hogy teljességgel megbízható az ovu teszt terhességi tesztnek. Vagy azt; hogy ez mindenkinél így lesz.

Biztos te vagy az okoskodó; mert mindenki magából INDUL ki. Tudományosan; pszichológiailag bizonyított tény. Én; azért senkit és magamat sem tartom okoskodónak; mert leírja; hogy ő mit tapasztalt.

2018. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!