Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez ovu testnél?

Lehetséges ez ovu testnél?

Figyelt kérdés
Most irok elosszor az oldalra ebben a honapba vettem dm tesztet es pozi volt masnap majdnem hasonlo volt mint elotte de mar halovany volt azt elkonyveltem neganak. Viszont a harmad napra ereztem pms fajdalmat lehetseges nem is akkor repedt meg a tuszo??

#ovuláció #lh test
2019. jan. 3. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt az ovulciós teszt nem bizonyítja, hogy meg is reped a tüsző, csak valószínűsíthető, hogy a pozitív teszt után várhatóan repedés lesz, de nem biztos. Másrészt az ovuláció UTÁN is normális bármilyen szurkálás, húzódás a petefészek környékén minimum egy hétig, egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem sikerült a repedés. Házilag erre egyértelmű, objektív választ kizárólag a hőgörbe ad.
2019. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem bele irni dmbe vasarolt ovulacios merovel kovetem es mai napra 36.73 volt
2019. jan. 3. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy darab adat nem mond semmit, a teljes görbét kellene látni a ciklus első napjától. Meg ha most vagy repedés utáni napokban, akkor még a hőgörbe sem egyértelmű, 4-5 nap tartós, alaphőhöz képesti 4-5 tizedes emelkedésnél lehet utólag kijelenteni, hogy mikor repedhetett a tüsző.


Amúgy szerintem nem kell ennyire rágörcsölni a repedés pontos idejére. Két-három naponta, ha van együttlét, tökmindegy, mikor reped. Én azért hőmérőztem, hogy lássam, van-e ovuláció (IR-es, pajzsmirigy alulmödéses vagyok) és mikor késik már. Mert ugye a késés is csak akkor késés, ha eltelt két hét a repedéstől és nem jött meg, de ez már egy másik történet. :)

2019. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az általad negatív tesztnek számított napon repedt meg a tüsző.Én onnan tudom belőni sacc/kb az ovum, hogy utána 2 napra már pms tüneteim vannak, érzékenyebbé válik a mellem stb..stb..Ha az ovu teszt pozitív az nem azt jelzi, hogy aznap már ovulálsz, hanem kb 24-32 órán belül.Szóval nálad valószínűleg meg is repedt időre a tüsző, ha a hőd tovább emelkedik a napokban akkor meg tuti.
2019. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Volt egy 100% pozi teszt, ugyanolyan volt mindket csik masnap halvanyabb volt már mint a pozitiv teszt. Ebből feltételeztem h mád negatív mivel nem olyan erősségű a tesztcsik rajta.

Harmadnaprw ereztem a pms tüneteket köszi a válaszokat csajok :)

2019. jan. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!