Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy sportos testnél (nem...

Egy sportos testnél (nem testépítő) milyen hatást kelt a nagy csuklyás izom, vagyis inkább "kidolgozott" csuklyás izom? Visszataszító vagy inkább jól mutat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre mit mondani. Mi a nagy?
2014. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a sportos test?
2014. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 éve edzek rendszeresen, étrend rendben, ez ugye megy egy pontig naturálban, mondjuk még 2 év majd szinten tartás. Ez idő alatt és majd utána gondolom, erre értem. Egyszerűen imádom és kívánom a vállvonogatást egyre nagyobb súlyokkal.

Remélem értitek hogy értem :)

2014. jan. 8. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Jó hülye gyerek vagy!

Mi az, hogy kívánod a vállvonogatást? A többit meg nem kívánod, akkor most csakis csuklyára edzel, vagy mi?

2014. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na figyelj te 51%-os majom, kb az IQ-d is ennyi olvasva az eddigi hozzászólásaidat. Azt akartam sugallni, hogy edzek, rendszeresen, de talán a csuklyás izmom ami legjobban fejlődik. Ha fikázós-sértegetős kommentet tudsz csak írni akkor menj a napiszarra.

A kérdés az értelmes válaszadóknak szólt: Saxx, Dirtboy, Oriza, Montez és a többiek

2014. jan. 8. 08:56
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Csuklyásmajom!

Akkor válaszolok korrektül; visszataszító!

2014. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy adott izom ami jobban fejlődik a többinél, próbál meg úgy edzeni, hogy ne legyen aránytalanul nagy a többihez képest!
2014. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja ezt mondom én is!

Pont hogy vissza kellene venni belőle ha túl gyorsan fejlődik, nem pedig csinálni egyre nagyobb súlyokkal, csak mert te imádod meg kívánod!

A nőket kell imádni meg kívánni, nem a vállvonogatást!

2014. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Atomirészecske úgy látszik már a gyúráshoz is ért nem csak a csing csunghoz.:)Ha hosszú a nyakad és csapott a vállad,akkor nem a legelőnyosebb.Ha átlagos hosszúságú a nyakad és széles a vállad,akkor meg jól néz ki a nagy csuklya.Női vastagságú nyakhoz megintcsak nem jó az összhatás.
2014. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!