Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás menzesz helyett,2napp...

Barnázás menzesz helyett,2nappal az esedékes előtt kezdődött és kihagyásokkal jelentkezik. Terhesség állhat fennt?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a babával, de most elbizonytalanodtam. Érdemes tesztelni vagy tudjam be gyenge menzesznek? Még nem volt ilyen, bár 9 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót 8 év után.
2019. jan. 3. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem biztos,hogy sokat segít a válaszom, de jelenthet terhességet a barnázás, több ismerősöm is ebből jött rá, hogy várandós. Viszont nálam éppen fordítva működik, sokszor késett már mióta próbálkozunk és a barnázás kihagyásokkal is menzeszt jelentett az én esetemben. Pedig nem volt rám jellemző a menzesz előtti barnázás.. Tesztelni előbb nem érdemes, van akinél már ilyenkor is mutat de jobb megvárni az esedékes menzesz napját. És reggeli elsőből 10essel tesztelni!

Drukkolok neked!

2019. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem progeszteron elégtelenség okozott ilyet. Pár ilyen nap után mindig megjött rendesen. Milyen volt a ciklusod az előző 9 hónapban? Vezetsz hőgörbét, ovutesztelsz, vagy valami?
2019. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éppen ezért furcsálom, mert rendesen 28-29 napos ciklusaim vannak, mindig piros vérzéssel kezdődik. A barnázás a várható előtt két nappal volt, majd két napig elmúlt, egyik reggel megint volt, ma pedig csak a wc papíron. A menzeszemnek 3 napja kellett volna jelentkeznie normál menetrend szerint, úgy látszik a barnázás is abbamarad. Néha hol az egyik oldalamat érzem, hol a másikat, aztán napokig semmi fájdalom.
2019. jan. 3. 12:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor nem barnázok totál szárazság van.
2019. jan. 3. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik érdemes egy tesztet elvégezni,nincs veszíteni valód....
2019. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!