Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz helyett fehér nyúlós...

Menzesz helyett fehér nyúlós folyás valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma kellene elméletileg el múlni a menszeszemnek de nem jött meg ehelyett tojás fehér nyúlós állagú folyásom van pici alhasi szurkálás szerintetek mi lehet ez volt már valakinek ilyen?
2018. dec. 29. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha arra gondolsz, hogy nem jött meg, hanem fehér folyásod van, az teljesen rendben van. Majd egy-két nap múlva megjön. Én egyszer nagyon beparáztam, mikor az amúgy napra pontos menstruációm már 3 napja késett, és helyette folyásom volt, mindenhol azt olvastam, hogy tuti terhesség, de nyugi, nem az. Vagy hát na, nyilván lehet az is, de feleslegesen ne aggódj, előfordul az ilyen.
2018. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tesztelsz vagy varsz nehany napot hogy megjojjon. Ennyit tudsz tenni
2018. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez a nyúlós azt jelenti,hogy most van ovulációd
2018. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat hát nem tudom lesz már most néha görcsök is mintha meg akarna jönni meg a derekam is fáj úgy hogy szerintem egy két nap és még jön
2018. dec. 30. 12:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy ennyire el tolódik?
2018. dec. 30. 12:16
 6/7 A kérdező kommentje:
A naptár szerint 12en volt peteérés
2018. dec. 30. 14:45
 7/7 anonim válasza:
Szia velem is ugyanez van,mi lett végül?
2019. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!