Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi tesztet ha...

X-epil terhességi tesztet ha nagyon lepisilem szóval a nyíl felett is akkor úgy érvényes még?

Figyelt kérdés
Most csináltam először És egyből kimutatta nem kellett várni 3percet ez bajt jelent?

2019. jan. 6. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit mutatott ki?


Ha nm azott el, ervenyes

2019. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Negatív de kb pisilés közben kimutata, hát nem tudom mikortól számít ellátásnak utána leraztam róla szóval nem tcsogott benne
2019. jan. 6. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszer Walentinnel jártam így, terhes voltam, de negatív lett, mert rossz helyre is ment a vizelet.
2019. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Xepil nem mártkgatós????


Vizeletsugaras sztem ninca

2019. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ohh a francba akkor vehetek újra én úgy olvastam h vagy vizelet vagy martogani
2019. jan. 6. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Van vizeletsugaras x epil, legalabbis 3 eve meg volt, nehez rossz helyen lepisilni, ha vizeletsugaras, akkor az nega, ha martogatos akkor se jelent gondot, ha nem azott el, csinaltam mar par tesztet es szinte mindig ment vizelet a jelzes fele is
2019. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha a vizelet sugaras tesztet is bemártogatod inkább!Én is mindig úgy csináltam,10 másodpercig.Lepisilni nagyon gáz,van ,higy minden felé megy csak a tesztre nem!
2019. jan. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha 4szer megjött azóta normálisan nem késett meg erős volt van rá esély?
2019. jan. 8. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha négyszer megjött, nem vagy terhes, nyugi.
2019. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uristen ez most komoly??!
2019. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!