Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem egy tesztet. A papírjár...

Vettem egy tesztet. A papírjára az van ráírva, hogy pisiljek rá, vagy egy edénybe tgyűjtsem össze a vizeletem és tegyem bele. Melyik a jobb módszer? Ez lesz az első tesztem, és nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:

lépésenként:

reggeli pisiből csináld a tesztet.

menj pisilni de elötte készits oda egy müanyag poharat tiszta legyen

engedj ki egy kis pisit és tartsd a pisisugár alá a poharat

gyűjts össze két centi magasságig pisit

a tesztet a megadott jelig meritsd bele a megadott ideig

ha igy teszed értékelhető lesz mig ha csak lepisiled ott több a hibalehetőség...

elmondod majd mi lett az eredmény??????????

2010. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyszerűbb, ha fogsz egy fölösleges, tiszta poharat és abba gyűjtöd a vizeletedet. A lipisilős módszer kevésbé higiénikus, a kezdők csuklóig pisisek lesznek. De szerintem még a haladók is!

Hajrá! Szurkolok, hogy a számodra legkedvezőbb eredmény szülessen! Ugye írsz, hogy mi a helyzet?

2010. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Van valami hír?
2010. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd megírom az eredményt, de nem ma csinálom. Még néhány napot várok, ha tudok. Szerintem péntek körül fogom megcsinálni.
2010. jún. 29. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy egy pohárba könnyebb beletalálni mint egy vékony csíkot megfelelő magasságig lepisilni. Néha el is gondolkodtam azon, melyik okos pasi találta ki, hogy ezt könnyen meg tudjuk csinálni. Néha egy sugárba megy, de azért az esetek többségében osztott sugárról van szó:))) Szóval a pohárra és merítésre szavazok én is, akkor nem kell azon aggódni, hogy elázott az egész papír, és jót mutat-e? :))) Szorítok, hogy az legyen, amit szeretnél! L27
2010. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig a poharas megoldást választom,kisebb a hibalehetőség.
2010. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!