Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk! Jónás...

Babát szeretnénk! Jónás módszer szerint mensi első napján kellett együtt lennünk, lehetek így állapotos?

Figyelt kérdés
Ezt meg is tettük, aztán az elkezdődött mensim 'visszahúzódott', kihagyott 2 teljes napot (még soha ilyen nem volt!!!), majd a 4.-en végül ismét megjött, és normálisan is tartott.Szerintetek bizakodhatok?
2010. jan. 19. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem inkább az orgazmustól, méhösszehúzódásoktól maradt ki a két nap. mensi alatt is lehet teherbe esni, csak sokkal kisebb az esélye, mint peteérésnél
2010. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, én is erre gondoltam, csakhogy már máskor is voltuk együtt így, és akkor semmi rendellenes nem történt
2010. jan. 19. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem bizakodnék. Utána a 3. napra megjött, vagyis levált a méhnyálkahártya. Ha lett is volna akkor peteérés, ideje se lett volna addig beágyazódni. Ha mégis elkezdett volna beágyazódni, akkor meg távozott a nyálkahártyával.

Amúgy én nem csinálnám a helyedben menses alatt, mert nem egészséges. Kutatások bebizonyították, hogy leprát és elephantiasis-t okozhat.

2010. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez egy számításos hold-naptár módszer, hogyan lehet ettől leprát kapni??????ez hülyeség!!!!
2010. febr. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!