Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect ablakos teszt volt már...

Expect ablakos teszt volt már hogy megtréfált vkit, szellemcsíkos lett?

Figyelt kérdés

[link]


Korábban teszteltem x epillel vaterás one steppel és gabriellel, mindhárommal volt olyan hogy ha nagyon nézem, mintha csík lenne és nem volt terhesség. Ebben a hónapban már csak ilyen drágább tesztet vettem. Ez ma készült, (egy maradék one step 10-es tesztet is elhasználtam, az full negatív)


2019. jan. 8. 07:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a tesztet, én pozinak látom, nem is olyan halvány

Időn belüli??

2019. jan. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen 3 percen belül jelent meg. Azért vagyok bizonytalan,mert olyan szürkés volt (de most már eltelt fél óra most lett iszonyú vékony rózsaszín).


[link]


A nem vártig még jó pár napom lenne, az ovulációm 29-én volt (tipikus tünetekkel) , 28-án és 30 án is voltunk együtt (meg utána is de az még biztos nem látszana)

2019. jan. 8. 07:49
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez rózsaszín és pozi, ez tuti

Viszont furcsa,hogy ilyen erős ha 29-én volt ovud :O

2019. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem könnyű,de szerintem várj,míg nem jön meg és aztán tesztelj. Nem ismerem ezt a fajta tesztet,de nekem pl a predictor early vált be a legjobban. Ha nem jön meg, biztosan kimutatja hogy mi a helyzet,elég érzékeny teszt. A clearblue is ilyen. Sőt, van olyan verziója is,ami azt is kijelzi,mennyire előrehaladott a terhesség,ha pozitív a teszt. Mondjuk ezekre a tesztekre is rá van írva,hogy a vérzés késése előtt már 6 nappal tudja mutatni..
2019. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Predictor earlyt hol lehet kapni egyébként?

Aggódom, mert volt már ilyen hamar pozitivvá váló tesztem, de akkor ikreket vártunk és sajnos nem maradtak velünk :(

2019. jan. 8. 07:58
 6/21 anonim ***** válasza:
Itt nálunk csak városban nagyobb gyógyszertárakban
2019. jan. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Rossmannban pl biztosan van. Kb 1100-1300 ft körül van.

Próbálj megnyugodni, most nem biztos,hogy úgy alakul,mint korábban és a stresszelés nem segít :)

2019. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem csak az van hogy nagyon hamar kimutatja nekem. Várok pár napot. Csak péntekre nem várom
2019. jan. 8. 08:04
 9/21 anonim ***** válasza:
dm be is van predictor, lehet elobb fogant
2019. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez pozitív de tuti hamarabb volt ovupaciod. Nekem 27 volt és 2 napja tesztelek halványakat. Predictor teszt 1300ft rossmanba, de nekem a facelle 299ft erősebben mutatja a csíkot. Predictoron is ott van, de egyik se ilyen eros mint a tiéd, korai lenne :)
2019. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!