Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok...

Szerintetek terhes vagyok vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

15 napja késik ami eddig nem volt jellemző. Gyógyszert nem szedek 7 hónapja. Múlt hónapban pont ovulációkor együtt voltunk a párommal, de nem hiszem, hogy előváladéknál több bejutott. Persze tudom az is pont elég tud lenni. Persze a szenvedély hevében biztos más is volt már úgy, hogy figyelt oda (hehe).

Terveztük is a babát csak még nem mostanra, persze ha terhes vagyok 100%, hogy nem vetetem el.

Eddig csináltam 3 tesztet mindegyik negatív lett. Azonban van 1-2 tünetem ami remélhetőleg várandósságra utal. Enyhe görcsök, mellfeszülés, hányinger, tejszerű fehérfolyás(szagtalan).

Ideje lenne elmennem orvoshoz?

Nagyon félek, hogy valami baj van :(

Válaszotokat előre is köszönöm!

22/L



#terhesség #menszesz elmaradása
2019. jan. 8. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

15 napos késést már bármelyik teszt kimutatja!Ha neked 3 negatív lett,biztos hogy nem vagy terhes!

Én minél hamarabb felkeresném a nőgyógyászomat!

2019. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy a teszt már mutatná ha baba lenne a dologban bár mindig hallani hogy valakinek egyáltalán nem mutatja ki. Mindenképpen menj el orvoshoz ő tud biztosat mondani.
2019. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olvastam én is 1-2 esetet mikor a hölgynek 20 nap után is negatív volt a teszt és a doki mégis azt mondta, hogy terhes mert látja az ultrahangon a petezsákot és utána kíváncsiságból megint nézett egy tesztet és az is negatív lett.

Pénteken tudok leghamarabb dokihoz menni. Remélem nem lesz baj :'(

2019. jan. 8. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

"Persze a szenvedély hevében biztos más is volt már úgy, hogy figyelt oda (hehe)."


Hogy te mekkora i.dióta vagy (hehe).

2019. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyi ésszel reméljük hogy nem vagy terhes. Bár szerintem nem vagy az, mert a teszt rég mutatná. Szerintem valami fertozesed van menj orvoshoz
2019. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!