Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Hamaabb jött...

Terhes lennék? Hamaabb jött meg mint szokott.

Figyelt kérdés
A szokásosnál 6 nappal korábban “jött meg”(25.napon). Ma vettem észre barnafolyást, tegnap fürdőbe voltunk , csak a melegvíz hatására jott meg vagy ez beágyazódási vér lenne?Nem voltunk egyutt a párommal , de sperma került a hüvelyemhez, a ciklusom 16.napján. Ha holnap felerősödik akkor csak menstrualok gondolom.

2019. jan. 7. 06:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Hamarabb*
2019. jan. 7. 06:23
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Minimális az edélye, szerintem sima menzesz lesz. De ha nem indul meg a vérzés azért ellőhetsz egy tesztet biztos ami biztos.
2019. jan. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fejlemény, ma (a várt menstruáció előtt 5 nappal ) csinaltam egy early Predictort,reggeli első vizeletből, abszolút negatív. Mennyire hihetek neki?
2019. jan. 8. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes. A noi szervezetem nem oramu pontossagu. Nem vagyunk robotok. Akarmi megzavarhatja a mukodest. Es attól hogy a 'huvekyedhez került sperma, attól nem leszel terhes. Ahhoz a huvelybe kell jutnia a sperma AK a negfelelo idoben.
2019. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*a megfelelo
2019. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*a spermanak

*a szervezet

Hülye ez a telefon

2019. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak az bosszant hogy nem szokásos a vérzés , inkabb csak pecsételésnek mondanám.
2019. jan. 9. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!