Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok el vagyok keseredve,...

Csajok el vagyok keseredve, kisbabát szeretnénk már tobb mint egy éve. Az orvosom, megvizsgált és mondta, hogy nincs peteérésem. írt fel duphastont és clostylbegitet, megfigyelt 4 honapon keresztul, de semmi. Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Többen ajánlják a cickafark teát és a palástfű teát. Állítólag ezek jótékony hatásúak. Én tanácsolnám egy komplex multivitamin, kiemelten E vitamin szedését. Esetleg elmehetnétek egy pihenős hétvégére, hátha az okozza a gondot, hogy stresszes vagy (vagytok).
2010. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
voltunk ket hetet pihenni, nyugi volt,probaltam a cickafark es palastfu teat is, de sajnos azok sem segitettek. nem hiszem, hogy a stressztol lenne, nem stresszelek sokat. es eddig nem is voltunk nagyon rakattanva a temara,gondoltuk jon a baba amikor jonnie kell, de igy hogy nincs peteeresem, esely sincs ra. :-(
2010. jún. 29. 11:37
 3/19 anonim ***** válasza:

Én viszont azt tanácsolom hogy ha 4hónapon keresztül nem volt péd akkor jelentkezz be egy meddőségibe konzultációra!Tudom "sokba" kerül,de annyit megér hogy segítsenek és megsporolod a sok kidobott pénzt a nődokiknak!Én így voltam 4évig,egyik helyről a másikra jártam(nődokik)nem volt pé nekem se,míg egyik azt mondta ő nem tud többet tenni,forduljak szakemberhez!Ugy is lett,5.hóba terhes lettem és most a 3.baba van utban:-)

Én is folyton a clostyt szedtem fölöslegesen..ha látod hogy nem segít én javaslom a szakrendelőt!SOK SIKERT!

2010. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. fu...meddosegi? nekem ez olyan felelmetesen hangzik. soha nem gondoltam volna,hogy gondom lesz teherbe esni. :-( gratulalok a harmadik babahoz! :-)
2010. jún. 29. 11:43
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Köszönöm:-)

Hidd el ezerszer másabb mint egy nődoki...na meg nem hátrány hogy nap,mint nap azzal foglalkozik ami neked a probémád!Ez a legfontosabb!!!!!!Kapsz valószínű kezdésnek gagyi closty helyett szurit ami fog segíteni:-)Hajrá,és ne félj!A baba lebegjen a szemed előtt:-)

2010. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!A hormonjaida mit mondott?

Én evvel a két gyogyszerel duphaston meghozta a vézést 5. naptól 2x1 closty és most 1 hós a fiam.Elsőre sikerült!

2010. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát az egy év alatt hozzászokhattál a gondolathoz, hogy nehézséget okoz a teherbe esés. Ha nem mész meddőségibe, sose lesz valószinűleg babád. Ott meg semmi félelmetes nincs, hidd el.

3 lombik gyerek anyukája

2010. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Homeopátia?

Én mastodynont szedtem, meg is hozta a mensimet (szopi után nem jött meg, ahogy kellett volna), lett is tőle peteérésem, és terhes is lettem egyből.

Olvass utána, hátha megtetszik és kipróbálod.

Napi 3*15 cseppet szedtem belőle, étkezés előtt 20 perccel. Pici vízzel kellett higítani.

Itt egy telefonszám, hívd fel őket, nekem is ők ajánlották, ők "babacsináló" cseppeknek becézik.

[link]

2010. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk több évi próbálkozás után (closty, duphaston, teák, mindenféle varázsszer) elmentem vérvételre, ahol kértem hogy a pajzsmirigyhormont (TSH) is nézzék meg. HÁziorvosom vevvő volt rá, az eredményre azt mondta ez jó. Később a nőgyógyászom is azt mondta oké, ez normális.

Végül is kiderült hogy NEM (itt a neten derítettem ki, hogy a babához a TSH-nak 2 alatt kell lenni), elmentem egy endokrinológushoz októberben, februárban már a pici a pocakban volt. PCO is kiderült később.

Szerintem az orvosod balfék, már bocs, de szerintem nem a tünetet kellene kezelni, hanem megtalálni hogy MIÉRT van ez a problémád és arra megoldást találni.

Én a helyedbe elmennék egy magán 4D-s hüvelyi uh-ra. Itt nagyon részletesen megnéznek. Nekem az sztk-s doki semmit nem látott, közben meg ott voltak a ciszták.

2010. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, hogy beledumálok a kérdésedbe, kedves Kérdező, de az utolsónak írnék: Tudnál bővebben írni erről a TSH értékről? Nekem most volt vérvételem, az értékem 4,510mLU/L. Ez nem jó? Vagy mi ez?

2010. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!